Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez görcs vagy jósló fájás?

Ez görcs vagy jósló fájás?

Figyelt kérdés
Ma vagyok 37 hetes, tegnap voltam dokinál és jó alaposan megvizsgált, jól megnyomkodott, de nem fájt semmi. Azt mondta nagyon zárt a méhszájam. Aztán kora délután nagyon erős görcs szerű nyilallást éreztem alhasnál bal oldalt, de nem sugárzott sehová. Kb. 20-25 mp volt, és elmúlt, csak annyi maradt mint ha elfáradt volna az izmom. Aztán fél óra múlva újra volt, de nem olyan erős. És ma hajnalban is, de ezek már alhasnál középen. Mi lehet ez, ha nem sugárzik sehová? Milyen az, ha sugárzik?
2011. febr. 10. 11:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen, de nekem sugárzik. Azt úgy képzeld el (legalábbis nálam így van), hogy elkezd fájni a méhszáj körül, aztán bekeményedik a pocakom, és az egész úgy húzódik. Annyira nem is fáj, igazából csak borzasztó kellemetlen.

Ha meg szerencséd van, akkor azt érzed, hogy a vizsgálat hatására kicsit nyílik a méhszájad. Az meg ennyi idősen már jó. :)

2011. febr. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!