Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kertészkedéssel, kapálással...

A kertészkedéssel, kapálással árthatok a babának?

Figyelt kérdés

Csak azért aggódom,mert hajolgatás közben nyomódik a pocak. Vagy ezt a Ő nem érzi mert védi a magzatburok?

18 hetes kismama


2008. máj. 13. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Te érzed, hogy mennyit bírsz hajolni és hogyan. Ő védve van, ha valami nem tetszik neki, akkor szólni fog, hidd el. Én már abszolut nem tudok hajolni:-)

És ne hajolj, inkább gugolj, vagy térdelj le, és vigyázz magadra, nem kell azért túlzásba vinni:-)

36 hetes kismama

2008. máj. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vigyázz nagyon!ásni semmi féleképp ne.A tesóm 4honaposan megnyilt töle!de amugy lassan lehet,énis csinálom,de max fél órát csinálom,addig birom:) Boldog babavárást-üdv 30hetes kismama.
2008. máj. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia. Én a huszon akár hanyadik héten próbáltam kertészkedni és akárhányszor lehajoltam belém rúgott a picurkám. Szóval amikor nagyobb jelzi ha valami nem tetszik neki. De 18 hetesen még kicsi, tehát csak arra figyelj, hogy ne megerőltető legyen amit csinálsz.

Üdv, 31 hetes kismama

2008. máj. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a 24. hetemet töltöm és ma pl. 2 óra hosszát kapáltam,ástam ,gereblyéztem stb... szerintem aki hozzá van szokva a kisebb nagyobb fizikai munkához annak nem árt! Boldog baba várást mindenkinek
2011. okt. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem nem ártasz babának,nyugodtan kertészkedj amig baba engedi
2021. dec. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!