Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kapálással tudok fogyni?

Kapálással tudok fogyni?

Figyelt kérdés
Ha napi 1òràt kapàlok az felèr a sportolàssal?kb.mennyi kcal-t ègetek el? Lehet,hogy viccesnek tünik a kèrdèsem,de tènyleg èrdekel! köszi
2009. máj. 20. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg aranyos a kérdés! :) Szerintem akkor használ, ha utána nem eszel (jó levegőn megjön ám az étvágy!!), csak kis adagot és salátaszerűséget. Végül is a kapálás is testmozgás. Valahol olvastam, hogy az ablakpucolás mennyi kalóriát éget el, de nem emlékszem rá konkrétan. De 1 órányi kapálás biztosan felér egy lakásnyi ablakpucolással! :) Sok sikert!
2009. máj. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia, ismét az előző vagyok. Írd be a google-ba, hogy kapálás kalória és nézd meg az első találatot!
2009. máj. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy lehet fogyni, mint minden testmozgással.

Majdnem annyi kcal-t égetsz el, mint egy erőteljes sétával. Nálunk 3 hónapja nem esett az eső, olyan a kert, mintha le lenne betonozva, na itt a dupláját! :))

2009. máj. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi.aranyosak vagytok.azt hittem majd jönnek itt parasztozni vagy hasonlò,de szerencsère nem...:)

Na akkor összekötöm a kellemeset a hasznossal ès besegìtek anyunak a kertben:)

ja,ès nalunk sem esett màr règota,minden nap locsolom az epret,mert teljesen pànikba vagyok esve,hogy mi lesz ha nem terem az idèn:(

2009. máj. 20. 13:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Az első vagyok ismét. Ez egy nagyon aranyos kérdés volt, és a reakciód is az, hogy segítesz Anyukádnak, bizti örülni fog! :) Aki erre a kérdésre parasztozott volna, hát az tőlem megkapta volna a magáét! :) Jó kapálást a kertben, és teremjen sok finom epretek, Te pedig fogyózz sikeresen!!! :)))
2009. máj. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hasonló jókat kíván Neked a másik válaszoló!
2009. máj. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!