Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Muszáj fénymásolt orvosi...

Muszáj fénymásolt orvosi papírt küldenem a munkáltatómnak mikor bejelentem a terhességem levélben?

Figyelt kérdés
13 hetes terhes vagyok az első babámmal!Nem írtam még sosem ilyen levelet.Mit kell pontosan közölnöm vele és milyen orvosi papírt küldjek el neki ha azt is kell?Ti hogy írtátok?Előre is köszönök minden segítséget
2012. aug. 31. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:
én nem írtam neki levelet. szóltam neki, hogy beszéljünk egy pár percet, bementünk egy szobába és megmondtam neki, hogy ez van. ennyi
2012. aug. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod,de nekem muszáj levelet írnom.
2012. aug. 31. 10:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Én biztosan nem mellékelnék semmiféle orvosi papírt.


Egyrészt a hatályos Mt. sem írja elő ezt ( sőt még azt sem, hogy írásban kell tájékoztatnod ahhoz hogy védett légy- bár ez erősen javasolt), másrészt semmi köze hozzá!


Én annyit írnék, hogy "Tisztelt XY, alulírott, Pöttyös Katica ezúton tájékoztatom, hogy várandós vagyok. Kelt: 2012....."

Ezen kívül esetleg én még beleírnám a szülés várható idejét, meg hogy kb mikortól szándékozol táppénzre menni ( ha ezt már tudod), mindezt a korrektség miatt.

Vagy e- mailben írd meg, vagy tértivevényesen add fel nekik postán.

2012. aug. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!Nagyon szépen köszönöm a segítségedet,nagyon sokat segítettél!Honnan tudtad,hogy Pöttyös Katica a nevem?:))))))))))
2012. aug. 31. 11:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!