Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megnyugtatna valaki?

Megnyugtatna valaki?

Figyelt kérdés

Ma voltam orvosnál, azt írta a papíromra, hogy kevesebb magzatvíz, magzat kényszertartásban, és beutalt Pestre a Női klinikára. Totál kiborultam :(( Hétfőn tudok csak időpontot kérni!


26khm



2012. aug. 30. 18:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Reméljük semmi komoly. Azt hiszem, ha nagyon kevés a víz, akkor infúzió adnak vmi oldatot, amivel megnövelik.
2012. aug. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

SZerintem nem tudunk megnyugtatni, ki kell vizsgáljanak. Mi az, hogy csak hétfőn tudsz időpontot kérni?

Amúgy ha olyan nagy gáz lenne, akkor tuti nem küldözgetne, hogy majd egyszer menj be, hanem hívott volna egy mentőt, és azonnal bevittek volna.

talán ez biztató.:)

2012. aug. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Jajj köszi.. csak úgy elkeseredtem, mindenki a környezetemben csak azt mondta, hogy jobb is lesz így legalább nem kötöm le magam :( Olyan mintha élve temetnének.

Amit kaptam papírt azon úgy van, hogy H-K-Csütörtökön lehet időpontot kérni csak. De már aludni se tudok :(

2012. aug. 30. 20:29
 4/11 anonim ***** válasza:
Valószínű tényleg nincs nagy baj, mert ha nagyon kevés vized lenne, már a kórházban lennél....Tudom, h nehéz most neked, de a babád erős, és megtalálja a megfelelő helyezkedést. Írsz majd a fejleményekről?
2012. aug. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem sürgesd meg a dolgot, ne várj addig, menj el egy másik uh-ra is, mondjuk az Istenhegyire 4 D re.

Holnapra tuti kapsz valahol időpontot.

Aludj, ne idegeskedj. ez még nem a vég.:)

Telefonálj is holnap, hátha sikerrel jársz, vagy menj be személyesen, hogy mi a gondod.

Ne szomorkodj, intézkedj.:)

2012. aug. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem kötöd le magad?
2012. aug. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, kicsit sürgethetsz rajta, hátha....de nem kell feltétlen az istenhegyi, csak mondjuk 4d-s és onnan tovább esetleg a kórházba , személyesen elmondani a szitut.
2012. aug. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Mindenképpen írni fogok ha lesz valami.

Valahova befogok jutni az biztos :))


Köszönöm!

2012. aug. 30. 20:45
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is azt mondták h kevesebb a magzatvíz,így a baba retardált(kicsit vissza van maradva).Engem is küldtek Pécsre genetikai uh,de ott sem egyszerű idöpontot kérni,fél délelött hívtam öket h mikor lenne,de minden hely foglalat,de azért nagy nehezen keddre kaptam.Énis tisztára kivagyok ,de gondolnom kell azért a picurra is.Remélem tényleg ha nagy baj lenne nem engedtek volna haza,hanem ők hívtak volna mentöt.Ez is nagy baj nekünk.24hkm
2012. aug. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Szia! Én is ebből indulok ki, meg mindenhol azt hallottam idáig, hogy 1 hét lemaradás nem vészes. Keddre kaptam én is Pesten, csak addig "őrülök meg".

Írj majd, hogy mi volt!!


Kitartás

2012. aug. 31. 11:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!