Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor van, cukor terhelés?

Mikor van, cukor terhelés?

Figyelt kérdés
Sziasztok érdeklődnék,hogy mikor van cukorterhelés ????????Holnap megyek vérvételre a 12-hetire semmit nem mondtak csak,hogy éhgyomri .És még fontos vizeletet is kell vinni ???
2012. aug. 30. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Itt sima cukorszintet néznek, terheléses majd a 24-28. hét között lesz. Nálam minden vizit alaklmával néztek vizeletet, a 12. héten is. Kaptál beutalót vizeletvizsgálatra is? Mert akkor vigyél.
2012. aug. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem kellett menni és terhelés nélküli cukrot néznek. tehát előtte nem ajánlatos este nagyon cukrosat enni
2012. aug. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2012. aug. 30. 15:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Két cukorterheléses vérvétel van a terhesség során: egy a 16. betöltött héten, és egy a 24. és 28. hét között. A többi vérvétel sima éhgyomri, nem terhelnek, ilyenkor általában teljes vérképet néznek. Nekem mindig kell vizeletet vinni, mert reggeli elsőt kell középsugarasan, ami azt jelenti, hogy kiengedsz egy adagot, a "közepét" a pohárkába, és a végét is lehet simán a wc-be. Ez azért fontos, mert az elején kiürülnek olyan baktériumok, amik fals eredményt adhatnának. :) Remélem, segítettem. Boldog babavárást! 23 hkm
2012. aug. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kétszer van, de nálunk a 24. és a 32. héten!

A 12. heti csak annyi, hogy éhgyomorra kell menni, de nem terhelnek. Általában minden vérvételre vinni kell vizeletet, talán a 16. heti afp-re nem kellett.

2012. aug. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!