Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet dagadt a bokám?...

Mitől lehet dagadt a bokám? Sokat fáj a fejem, ez normális?

Figyelt kérdés
holnap megyek ultrhangra és kiderül hány hetes is vagyok.(kb5-6hetes)Hétvégén nagyon bedagattak a bokáim,voltam a körzeti orvosnál és nem mondott rá semmit,hogy mitől lehet.Remélem ebből nem lehet baj?!
2008. máj. 13. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha holnap mész ultrahangra akkor mond meg az orvosnak,mert lehet az is,hogy sok víz van nállad vagy lehet hogy megerőltetted.
2008. máj. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az előző válaszadó vagyok nekem is sokat fájt a fejem azért mert magas volt a vérnyomásom ezt is mond meg az orvosnak nehogy valami gond legyen.
2008. máj. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is bedagad a bokam a viz miatt.Azt mondjak,h nem jo,h mar most vizesedek /24 hetesen/igaz mar vagy 16 hetes kortol van ez nalam.

Nekem a dokim a felpocolast ajanlotta,a sok mozgast /seta/a so es fuszermentes dietat.

De tenyleg ezt mond a dokinak,mert ha vizesedes van es nalad tenyleg nagyon koran,akkor elkuld vizelet vizsgalatra,megmerik a vernyomasod,es ott esetleg kiderul,h mitol lehet ez.Nekem sajnos nem derult ki,de a vizesedes meg nem is olyan brutalis nalam,de sajnos van.

Ugy tudod megnezni,h vizesedsz e,h a sipcsontodnal benyomod az ujjad,es ha lenyomatta ott marad akkor az viz.

Ha szolsz a dokinak idoben akkor nem lehet semmi bajotok.

Nagyon boldog babavarast kivanok neked.

2008. máj. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!