Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek megindul az előteje...

Akinek megindul az előteje annak már folyamatosan lesz is?

Figyelt kérdés

Tegnap a jobb cicimből kifolyt kb 3 csepp színtelen folyadék, de ma semmi.Ez így normális?

27 hetes kismami


2008. máj. 13. 12:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Én sosem láttam, hogy folyt, csak azt, hogy a melltartóm vagy a felsőm foltos lett. 27 hetesen tapasztaltam én is először (nem minden nap) pár hétig láttam, aztán egy ideje semmit. De ettől az sem függ, hogy később lesz-e tejed.
2008. máj. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia!Igen ez az előtej most már lehet olyan,hogy csepegni fog.A melltartóba tegyél melltaróbetétet,hogy ki ne szivárogjon.Igen ez így normális ne ilyegy meg.Ha tudok valamiben segíteni írj privát e-mailt.
2008. máj. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!