Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek milyen terhességi csík...

Nektek milyen terhességi csík elleni krém vált be?

Figyelt kérdés
2012. aug. 28. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
DM Balea krémet és Jhonson baba olajzselét használtam felváltva, de volt olyan hét, hogy egyáltalán nem kentem magam. Ez inkább adottság, mint krémek kérdése.
2012. aug. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én most fogom kipróbálni, de sokan dicsérik a sima mandulaolajat. Nem hiszem, hogy kevesebbet tud az iparilag előállított krémeknél.
2012. aug. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A csíkok ellen nem tudsz sok mindent tenni.ha nem hirtelen hízol az is segít talán, na meg a genetika. Én zuhanyzás után kenem sima krémmel még semmi csíkom nincs,30 hetes vagyok.hallottam azt is hogy a kókuszolaj segít megelőzni. Vettem is egy üveggel de még nem igazán használtam.
2012. aug. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Este extra szűz olíva olajjal kentem magam, vagy babaolajjal. Reggel meg Naturlandos babapopsi krémmel, jó zsíros, de hamar beszívódik. Kamaszkoromban sok csíkom lett, máig látszódnak sajnos. 4 hete szültem, egy csíkom se lett terhesség alatt. Ha genetika, ha nem, én kentem magam!
2012. aug. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vichy krémet használtam mind a két terhességemnél. Most vagyok 31 hetes, és még mindig nincsenek csíkok szerencsére. Elég drága krém, de ez az én ajándékom magamnak. :)
2012. aug. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én próbáltam többfélét,de sajna nem segített.A csíkokkal sajna tényleg nem tudsz mit tenni...:-((
2012. aug. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Még nincsenek szerencsére csíkok rajtam. Csak gondolom azért mert alapból elég vékony vagyok egyre sűrűbben fordul elő, hogy feszül a pocimon a bőr.
2012. aug. 29. 19:30
 8/8 anonim válasza:
Genetika is. 3. gyereknél a netről rendeltem 100% tisztaságú kakaóvajat. Nekem nagyon bejött. Két hét múlva szülők, semmi csík.Az első gyereknél olajos kencét használt a dm-ben vettem, de akkor volt repedésem. Mostmár azt is figyelem, hogy vegyszermentes legyen, mert minden bejut a babához. Barátnőm a bodyshopban vásárolt kakaóvajas testvajra esküszik, az is vegyszermentes és legalább rögtön meg tudod venni az Alléban.
2012. okt. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!