Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lehet nyugott maradni az...

Hogy lehet nyugott maradni az első 3 hónapban, ha a közérzetem se jó, pedig nagyon várom már a babócát?

Figyelt kérdés
Állandó émelygés, mellfájás és a gyomorideg, ami semmihez sem köthető, csak amiatt van mert várom már a 12. hetet,hogy azt mondják minden rendben. 8. hétben járok, annyira szeretnék egy egészséges kisbabát, de az idegeskedésen nem tudok túllépni.( hiába terelem el a gondolatomat mindig ugyanoda jutok)
2008. máj. 13. 10:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem az első 12 hétben eszembe sem jutott,hogy lehet baja

2008. máj. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne idegeskedj! Gondolj arra, hogy nöüvekszik a pocakodban, és hogy ez milyen csodálatos! Olvasgasd, hogy éppen hol tart, mekkora. Ha így folytatod, a 9 hónapot végig izgulhatod, mindig lesz valami, amiért "rághatod" magad. De sokkal jobb arra gondolni, hogy egy kis élet fejlődik benned, és ez mekkora öröm.

Nekem ráadásként a toxoplazma eredményem sem volt jó, de közben kiderült, hogy védett vagyok, így nem kell aggódnom, de ebben én biztos is voltam, hiszen miért is lenne bármi baja az én picikémnek? Olyan jó helyen van...

Boldog babavárást! 12 hetes

2008. máj. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Már most a 8.héten (vagy amikor voltál orvosnál) is azt mondták, minden rendben, nem igaz? Miért lenne ez másképpen?

Én is azt tanácsolom, olvasgass a babáról, hogy éppen hol tart, mi az, ami fejlődik, és próbáld elképzelni. Beszélj hozzá, simogasd a pocid, olvass neki (meg magadnak) mesét.

Itt egy pár nagyon jó oldal:

[link]

[link]

[link]

2008. máj. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!