Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héten tud az orvos...

Hányadik héten tud az orvos ultrahangot készíteni a babáról? Negyedik hétben járok. Elvileg két hét múlva kell mennem hozzá.

Figyelt kérdés

2012. aug. 26. 17:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hüvelyi uh.-ot csinál az első alkalommal.Nekem meg is mutatta.
2012. aug. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És az nem ért a babának?Mármint tudom h muszáj, de nem árt ha ilyen korai terhesen csinál?
2012. aug. 26. 17:32
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem árt neki.

Nekem 5 hetesen már 3 mm-es volt a petezsák. 6 hetesen már biztosan neked is látszani fog.

2012. aug. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm:-)
2012. aug. 26. 17:36
 5/11 anonim ***** válasza:

1.vagyok

Miért ártana egy hüvelyi uh?Csak így tudja megnézni hogy mekkora meg minden rendben van e.

2012. aug. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem hasi uh-val csinaltak az elsot a 6. heten, es mindent jol lehetett latni, de en kulfoldon elek, es itt nincs huvelyi uh.

Amugy a 6. heten mar tuti latni fog mindent, amit kell!


Gratulalok!

2012. aug. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm:-)
2012. aug. 26. 18:05
 8/11 anonim ***** válasza:
ha nem későn fogant akkor már láthatsz valamit :) a hüvelyi uh nem árt meg a babának, ne aggódj :)
2012. aug. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem először hasin állapította meg a terhességet csak nem látta rendesen (van egy kis pocakom) ezért csinált hüvelyit és ott mondta meg 22.én hogy 7+3napos vagyok és már volt szívhang is. :) Szerintem 6hetesen már mindent fog látni. 12.héten tud majd csak képeket adni.
2012. aug. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem sem csináltak hüvelyi UH-t, azt mondták, hogy ha így is kitudják mutatni akkor felesleges, bár mondjuk én elég későn vettem észre a terhességet.

A babát is szépen láttam, még akkor nem volt keze sem lába, de arról is csináltattam képet!

Már sztem olyan 6 hetesen, de biztosra 9 hetet tudok mondani ( nekem ekkor volt először UH-m és ekkor már lehet látni a babát). Látni fogod majd ahogy ver a kis szíve, na hát az felemelőpillanat.

Boldog Babavárást! :)

2012. aug. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!