Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Colát lehet terhesség alatt ini?

Colát lehet terhesség alatt ini?

Figyelt kérdés
mert azthalottam hogy nemegészséges. meg ilyen olcso teákat?
2008. máj. 12. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én iszom a kólát, semmi bajom tőle. Sőt! Mivel ájulós típus vagyok, vérvétel után a kólát ajánlotta inni, mert abban van a legtöbb cukor, és az egyből visszaállítja a vércukorszinted.Amúgy pedig szénsavasat lehet inni terhesség alatt, csak szoptatás során nem ajánlják.

Boldog babavárárst: egy 15 hetes kismama

2008. máj. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia,ha kívánod a Colát napi 1-2 pohár az nem árt,de nem jó túlzásba vinni.Én kávés vagyok,ha iszok kávét akkor a Colát kihagyom.Az első babámmal nagyon kívántam a colát,és a kávét nem tudtam meginni.Most a második babámat várom és pont fordítva most inkább kávés vagyok.Teát ha iszom sosem veszek olcsót,inkább megfizetem de jobb minősége legyen.Boldog babavárást.üdv 36 hetes kismama
2008. máj. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Szerintem azért jobb ha kerülöd egy ideig. Inkább igyál gyümölcsleveket, ha nem tudsz 100% ost venni jó az 50 is majdnem minden boltba lehet kafni a bolt nevével megegyező itókát kapni és azok renszerint elég olcsoak. Meg igen teát igyál de szerintem inkább koffein menteset meg persze rendes citrommal. a Sir Morton elég (kb 150Ft) olcsó és finom is főleg az almás fahéjjas. Kibirod cola nélkül neaggódj, gondolj a babára.

Boldog babavárást!

2008. máj. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sem a CO2, sem a foszforsav nem egészséges ilyenkor. A baba úgyis elveszi a kalciumot... nem félsz, hogy sorra potyognak majd ki a fogaid? Hallottam olyanról, aki 8 fogát veszítette el.

Persze 1-2 pohár néha nem árthat - ha már annyira vágysz rá - de szerintem most rendszeresen ne igyál.

2008. máj. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A kólával nem a koffein meg a szénsav meg ilyenek a baj, hanem a többi, amit nem is tudunk pontosan, mi van benne. Mi a kólát a levéltetvek ellen használjuk a rózsákon, és teljesen bevált. Szóval én nem innám, nem mérgezem magam, pláne terhesen.
2008. máj. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mértékkel, de lehet.
2008. máj. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát mértékkel szerintem is lehet.Sajna nem nagyon találni manapság a boltok polcain semmit ami ne ártana:(((

Én a teát nem tudom meginni,és az sem egészséges.

Nekem ég a gyomrom tőle,ami amúgyis előfordul ebben az állapotban,de a teákban sok a csersav,és az is káros nem csak a koffein hatása.


Boldog babavárást,üdv

2008. máj. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én eleinte ittam, mert csak ezt nem hánytam ki... aztán leálltam vele.
2008. máj. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!