Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti lelépnétek? Ha a párotok...

Ti lelépnétek? Ha a párotok nem törődne veletek, ha egy dolgot 50szer kértek tőle és azt sem tudja betartani, És ha mindenre ami rosszat csinál lenne kifogása? És minden más fontosabb tőletek neki? Stb.26hkm

Figyelt kérdés
2012. aug. 24. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
2 éves volt a fiam mikor leléptem.szoval a válaszom:IGEN!
2012. aug. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én előbb megpróbálnám helyre hozni a kapcsolatot és ha semmi remény,akkor igen.
2012. aug. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyilván ennyiből, amit írtál nem lehet válaszolni.

Minden helyzet más...

2012. aug. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyen embertől alapból nem akartam volna gyereket....
2012. aug. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!Ez annyiból nehéz kérdés,hogy ott van a pocakodban a pici...gondolom te is azért gondolkodsz ennyire.Én neked erre anyit tudok mondani,ha most ilyen mi lesz késöbb?Én az elöző kapcsolatomban 5,5 évet szenvedtem egy ugyan ilyen kaliberü pasi mellett,de döntöttem elhagytam.....és azóta megtaláltam az igazit....a nagy Őt.Ha van valaki,aki támogat és melletted van ebben a nehéz időben...szülő,barát,testvér akkor lépj.Nekem ez a véleményem.
2012. aug. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!