Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan internetes oldalt,...

Van olyan internetes oldalt, amely hétről hétre a vizsgálatokat is leírja, a fontosabb tápanyagokat amik kellenek az adott héten, nem csak a baba fejlődését?

Figyelt kérdés
2010. nov. 16. 08:14
 1/4 anonim ***** válasza:

nem hiszem, mivel nem kell minden héten vizsgálatokra menned. van amikor 1 hónapig nem is lát egy orvos sem, mert nincs rá szükség. úgy keress rá a goglin, hogy terhesség alatti vizsgálatok, és kijön mikor hova kell menni.

tápanyagra sincs szerintem ilyen, mert egész terhesség alatt a babának mindenre szüksége van, ezért is jó, ha változatosan étkezel, sok gyümölcs, zöldség stb.

12. hétig érdemes a terhesvitamint szedni, de utána is szedheted nyugodtan tovább. max. nem naponta, hanem 2 naponta szedsz be 1 tablettát. és tévhit, hogy a terhesvitamintól nagy babák születnek.

2010. nov. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Olvastam, valahol cikkeket, hogy milyen héten milyen vitamin kell inkább. Egy ilyen oldalra gondoltam, amin regisztrálhatok és naprakészen leírja az a heti szükségletet annak függvényében, hogy éppen a baba melyik szerve fejlődik...

Tudom, hogy nem kell minden héten vizsgálatokra menni. De milyen jó lenne, ha előre figyelmeztetne a következő heti vizsgálatra és arra, hogy milyen féle vizsgálatot kell elvégezni...

2010. nov. 16. 08:31
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

Én nagyon szeretem ezt az oldalt.Igaz nincs benne az,hogy mit vegyél magadhoz de leírja a magzat fejlődését,a mama változásait,milyen vizsgálat kell a héten és a súlygyarapodást is írja.Csak rálépsz az adott hétre és be is adja,még regisztrálni sem kell rá.

30hkm

2010. nov. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi. Megnézem
2010. nov. 16. 12:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!