Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kozuletek bejott valakinek a...

Kozuletek bejott valakinek a Jonas modszer? Utolag ki lehet szamolni? 12 hetes vagyok es mar probaltam neten rakeresni de nekem valah nem megy. Kiszamolna nekem valaki? Privibe kuldom az adatokat.

Figyelt kérdés
2012. aug. 24. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem igen! Több hónap sikertelen ovu számolgatás után, kiszámoltattam, nem a neten, hanem a pesti dokival és össze is jött. A mensim utáni 2-3. nap volt a Jónás nap és terhes is lettem, biztos hogy akkor mert pár nap múlva meg is volt a beágyazódási vérzés akkor tudtam, hogy terhes vagyok, a nemvárt előtt egy héttel már nagyon hányingerem volt és az első UH-n mondták, hogy nagyobb mint a számított hetek szerinti lenne. Mi lesz a babó azt még nem tudjuk, ha gondolod majd megírom, pár hét és kiderül szerintem. Bemásolok egy oldalt ahol ki lehet számolni.

[link]

Ha nem boldogulsz írj és kikeresem, van egy részletes leírás hogy kell itt kiszámolni.

2012. aug. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom a valaszod,es orulok h sikerult es osszejott a babad.en most vagyok 12 hetes de mar nagyon kivancsi vagyok h kisfiu vagy kislanyka.mar mindenfele vicces modszert kiprobaltam,a viroskaposzta tesztet is megcsinaltam nagyon mokas,allitolag mindenkinek bejott,nem szamit igazabol csak egesseges legyen.a Jonas modszert a riziko faktor miatt szerettem volna tudni,mar probaltam azon az oldalon kiszamolni,de valami nem stimmel mert majus,juniusra nem mutatja es en juniusba maradtam terhes,ezert gondoltam h valaki esetleg tobb szerencsevel jar.:) es timit szeretnetek kisfiut vagy kislanyt?

Boldog babovarast!;)

2012. aug. 25. 11:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!