Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan, akinek terhesség...

Volt olyan, akinek terhesség alatt nagyon nagyon kiszáradt a bőr a száján? Iszonyú cserepes a szám, pedig kenem folyamatosan. Eddig sosem volt ilyen. Ma pozitívat teszteltem.

Figyelt kérdés

2012. aug. 23. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem okvetlenül a terhesség az oka,hanem hogy nagyon meleg van és keveset iszol,ami most különösen fontos.
2012. aug. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pont hogy nagyon sokat iszom,előtte is állandóan ittam ásványvizet(mentest)és most is.Ezért szokatlan.
2012. aug. 23. 18:32
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem akkor szokott ilyen lenni,ha hirtelen lehűl az idő,és terhes sem vagyok,ennek semmi köze a terhességhez
2012. aug. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pont így vagyok mint Te 10 hetes vagyok de az elejétől fogva cserepes a szám, pedig iszom eleget, kenem is, hiába. Talán egy kicsit pár napja javult, de rendesen ki van cserepesedve-előtte nekem sem szokott, csak télen.
2012. aug. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Először is gratula a babához!Akkor úgy látszik nem csak velem fordult elő.
2012. aug. 23. 19:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a szám sarka száradt ki, repedt szét, de nagyon! Hiába kentem! A terhesség harmadik trimeszterében, de már 6 hetes a kislányom, és még most is megvan
2012. aug. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekem is ugyanez.Brutálisan kiszáradt a szám széle.Először azt hittem, hogy herpeszem lesz,de ma pozitív lett a tesztem így szerintem tuti, hogy a terhességemnek tudható be.De kit érdekel, a lényeg, hogy babánk lesz!!:))
2012. aug. 23. 20:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem pedig a bőröm szárad (arc, homlok, könyök, kézfej), pedig eleget iszom. Ja, és a hajam sokkal lassabban zsírosodik, mint a terhesség előtt. Szerintem hormonális változás lehet, hogy a szervezet vízháztartása nem a szokott módon működik.
2012. aug. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!