Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon bedagadtak a bokáim,...

Nagyon bedagadtak a bokáim, mit tehetnék, hogy ne legyen ilyen duzzadt és pihentetni tudjam őket?

Figyelt kérdés

Egész eddig boldogan néztem a lábfejemre,örültem,hogy egyáltalán nem dagad/vizesedik a bokám. Ma viszont mentem egy kört a városban,megvettem,amire még szükség volt. Mire a buszmegállóba beálltam,már alig bírtam tartani magam és akkor láttam meg,hogy feldagadtak a bokáim. Nem vizes,csak dagadt. A cipő is elkezdett nyomni..lehet nem kellett volna ezt a bő 2-3 órás sétát már bevállalnom? Már lepihentem,de még mindig alig bírok ráállni a lábamra.. Valami praktika,amitől jobb lehet?

Előre is köszi,

36 hkm


2012. aug. 23. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs....pihenj jó sokat hisz már nem sok van hátra.Nekem is a 36.héten kezdett el vizesedni a bokám.Örültem is mert volt ismerősőm akinek már a 30.héten.Nekem mondjuk nem kellett sokáig húznom mert a 38.héten programozott császárral szültem.Pihizz sokat :-))
2012. aug. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Feküdj le és tedd a lábad magasra.Vagy 3 -4 kispárnára.Maradj így amíg jól esik,olvasgass közben,de egy ideig semmi esetre se lógasd.
2012. aug. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi lányok! Remélem jobb lesz,mert ebéd főzés közben is úgy lépegettem,mint egy sánta róka :) elég vicces lehet külső szemlélőként,de így átélve.. Na értitek :)
2012. aug. 23. 15:09
 4/6 anonim ***** válasza:

egyél sok almát az jó a vizesedésre!

Nekem bévált!

2012. aug. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vadgesztenye krém, és felrakod mindig amikor csak tudod.

Örülj, nálad későn jelentkeztek a tünetek, egy barátnőm a 20ik hét óta vizesedik....

Én mindjárt 34 hetes leszek, eddig semmi. Kopp-kopp.

2012. aug. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bogáncska00 válasza:

szia!

Sajnos a mai napra nekem sincs több ötletem, viszont a lábdagadásra hosszabb távon talán nálad is beválik:

Nekem a nőgyógyászom mondta, hogy napi egy fehérrépár egyek meg. Na ennyire nem szeretem én a fehérrépát, ezért nem tettem. Viszont a szülés előtt két hétig a nagymamáméknál lébecoltam, és ő minden napra főz levest, akkor pedig direkt emiatt tett bele több fehérrépát, és figyelt rá, hogy a nagyja az én tányéromba kerüljön. Nem is volt attól kezdve gondom a lábammal. Igaz, nem sétáltam órákat akkoriban :)

2012. aug. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!