Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon aggódok, mit tegyek?...

Nagyon aggódok, mit tegyek? Baj lesz a babával?

Figyelt kérdés
Ma délelőtt kisebb mennyiségű, barnás-rózsaszínes folyásom volt. Azóta semmi, csak kicsit fájdogál a derekam, mint mielőtt megszokott jönni, de talán nem annyira. Nincsenek erős görcseim sem. 7 hetesen volt pici barnázásom egy alkalommal, akkor kaptam rá gyógyszert amit azóta is szedek.+elevitet,C vitamint, kalciumot, néha lábgörcs miatt Magne B6-ot. Írjon légyszi akinek volt már hasonló!
2008. máj. 11. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen gyógyszert kaptál?????Ha nem darabos és nincs hasi görcs akkor rendben lesz, ha igen menj orvoshoz. Most hány hetes vagy???
2008. máj. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja, bocsi azt elfelejtettem leírni. 9 hetes vagyok. Ferrograd Folicot kaptam, vastartalmú
2008. máj. 11. 19:26
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem nem volt darabos és szinte nem is piros, csak éppenhogy halvány.
2008. máj. 11. 19:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem akkoris mindenképp menj orvoshoz,mert ez még elég pici terhesség,nehogy baj legyen.
2008. máj. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2008. máj. 11. 20:02
 6/8 anonim ***** válasza:

Minképp doki, nekem is ez volt, bementem és azonnal infúziót kaptam, visszatartáson 3 napig bennt voltam!!

Remélem nem lesz baj, izgulok érted

2008. máj. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem 8 hetesen volt ilyen, nagyon megijedtem. Másnap elmentem dokihoz és minden rendben volt. Később olvastam, hogy a tapadás körülbelül most zajlik és ilyenkor szokott a kevés vér előfordulni.
2008. máj. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti válaszoló! Neked voltak görcseid is?

Egyébként holnap hívom a dokimat! Azóta csak fekszek jobb ötletem most nincs. Köszi a válaszokat!

2008. máj. 12. 10:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!