Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Debreceni Klinikán hány...

A Debreceni Klinikán hány órakor kezdődik a rendelés az uh-n?

Figyelt kérdés
2012. aug. 20. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:

fél 8-8,de érdemes már 7-kor ott állni :(

Iszonyat sokan vannak.....ha megteheted ,akkor legközelebb az OTIba a Bethlen utcára kérj beutalót,mert a klinika egy köpedelem,futószalag :(

Persze ez csak akkor ha nem genetikára kell menned,mert azt csak a Klinikán csinálják....

2012. aug. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy sokan vannak, ezért is kérdeztem, mert akkor megpróbálok kezdésre odamenni. A Klinikára járok, ott van orvosom, és nem debreceni vagyok, tehát azért is nem megyek másfele. reggel még elvagyok hányinger nélkül, remélem hamar megúszom, a 12. heti uh-ra megyek.
2012. aug. 20. 14:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Délután menj azt javaslom,akik délután mennek viszonylag hamar végeznek olyan 1-fél 2 körül menj.
2012. aug. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha fél 8 körül odamégy és beadod a papírod, akkor viszonylag hamar végzel.Én az Uh-val mindig végeztem kb.1-1,5 óra alatt.Igaz,hogy gyorsan megnézik a babát, de szerintem nagy szakértelemmel.Ha meg a dokidat meg kell várnod, akkor az a napod úgyis ott telik.Az én dokim mindig délután ér oda...

27 hkm

2012. aug. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!