Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Debreceni kismamák, a Kenézy...

Debreceni kismamák, a Kenézy korházban a papás ultrahangért kell fizetni?

Figyelt kérdés
Nem külön kért vizsgálat lenne,hanem a 12.heti,be is jelentkeztünk ma fél 3-ra mert az apás ultrahangra du. lehet menni,de nem kérdeztem meg,hogy ez kerül-e valamibe?
2012. aug. 13. 09:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy kerül, teljesen ingyenes. Ez is ugyanolyan sztk alapon megy, mintha egyedül mennél délelőtt.
2012. aug. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:) Köszönöm szépen,csak arra gondoltam,hogy talán ilyenkor várnak valami hála pénzt mert 2-ig van rendelés és apapást utána szokták csinálni 3-ig!
2012. aug. 13. 09:53
 3/8 anonim ***** válasza:
az a fél óra már nem a világ !
2012. aug. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell fizetni, és nem is várnak hálapénzt. Nagyon aranyos a szonográfus hölgy, végtelenül kedves, ne aggódj, nem azon fog spilázni, hogy na vajon adnak-e pénzt, vagy nem. 1.voltam.
2012. aug. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
:) És ilyenkor már rákérdezhetek a baba nemére,vagy úgy is mondja ha látja,vagy túl korai még??? egy kicsit izgulok,sosem jön el a fél 3! :)
2012. aug. 13. 10:12
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem kell,én is a Férjemmel voltam,anno.

40hkm

2012. aug. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Rákérdezhetsz a nemére, legfeljebb azt mondja, hogy még nem látszik. Nekem kislány volt, és ott mondták meg, de csak a 18.héten a szeméremcsontokat akkor már látta. De a 12. hetin még nem tudta megmondani. Ismét 1.
2012. aug. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ott derült ki,a 19.héten hogy Marcim lesz. :D
2012. aug. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!