Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A debreceni Kenézyről érdekeln...

A debreceni Kenézyről érdekelnének a vélemények?

Figyelt kérdés
- Milyen a szülészet, újszülött osztály, az orvosok?
2012. jún. 13. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én 2 éve szültem ott, nagyon meg vagyok vele elégedve.Most azóta felújították a gyermekágyas osztályt is, nagyon szép lett.A baba most már itt is veled lehet egésznap, nem úgy mint eddig.Viszont ha kéred,akkor éjszakára elviszik.1 barátnőm szült 1 hete, tehát elég friss információkat is tudok mondani.De írj nyugodtan privit,szívesen válaszolok!!
2012. jún. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én egy 31 hetes kismama vagyok,és pont múlt héten voltunk ott szülésfelkészítő tanfolyamon,és gyönyörű az egész most lett felújítva.Facebookon nézd meg ott vannak képek.Az orvosokról nem tudok mondani semmit,nekünk nincs orvosunk.Egy szülésznővel,és egy csecsemőssel beszéltünk,és ők nagyon jó fejek voltak.Van egy sejtésem,hogy nem épp ezekre a válaszokra vársz,de én még csak ennyit tudok írni Neked.

2012. jún. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a Klinikán szültem, ott fogok ismét, így a Kenézyről mint kórházról nem írok semmit. Viszont mindenképpen meg kell említenem, hogy Szikszai főorvost (ha még ott van) a legnagyobb ívben kerüld el!!! Én leginkább ő miatta nem teszem be a lábam többé oda, 4 éve egy uh-on nagyon benézte az öreg, ha rajta múlt volna, elveszik a teljesen egészséges kisbabám...
2012. jún. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2,5 éve szültem ott. Tervezzük a 2. babát és érdekel, hogy milyen lett a szülészet, újszülött osztály stb.. Sajnálom, hogy lemaradtam a nyílt napról. :-(

Megnéztem a képeket, nagyon szép lett az újszülött osztály! Akkor mikor én voltam ott, inkább le sem írom, mert szörnyű volt, nem csodálom, hogy felújították! De vajon meddig marad így?

2012. jún. 13. 23:12
 5/6 anonim ***** válasza:
A csecsemős nővérekhez kötélidegzet kell:(( Brrrr....
2012. jún. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na az én is tapasztaltam, de van aki kedves volt azért.
2012. jún. 14. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!