Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez a magzatvíz? Véres nyák...

Ez a magzatvíz? Véres nyák után már eltelt 5perc de még folyik valami és nem tudom visszatartani? 35hkm

Figyelt kérdés
2012. aug. 20. 04:01
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Legjobbakat kívánom én is!

Egy édesanya

2012. aug. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek. Nemrég kaptam valami szurit, meg lezuhanyoztam. Most nincsenek fájásaim de megint nst. Annyit mondtak vagy beindul vagy nem. Erre mondjuk magamtól is sikerült rájönnöm :-(
2012. aug. 20. 09:24
 13/24 anonim ***** válasza:
Szia! Van már valami fejlemény? Izgulok értetek!
2012. aug. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
én is ezt akartam kérdezni! Írj, ha tudsz majd! Drukk!
2012. aug. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Szia!

Írj hogy mi a helyzet.

Talán már babázik :)

2012. aug. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Mi újság? :)
2012. aug. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Sajnos még nem babázok :-( igyekszenek benntartani, görcsoldó infúzión vagyok, tüdőérlelőt és antibiotikumot kaptunk elötte. De már 10óra eltelt mióta elfolyt a magzatvíz egy része szóval fél nap és megindítják mert annál tovább sem lehet így benn a kicsim. Most még teljesen nyugis vagyok, aludtam egy kicsit bár nem volt könnyű de nagyon fáradt, éhes és szomjas vagyok. :-(
2012. aug. 20. 14:17
 18/24 anonim ***** válasza:
Szegényem, kitartást! Vígasztaljon, hogy nem sokára találkozhatsz a kisfiatokkal!!! :) Sikerült már eldönteni a nevét?
2012. aug. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Most még fekszem, valószínűleg reggel indítják mert letelik a 24óra. De ha kicsivel elöbb megindul akkor már nem tartják vissza. Az a baj hogy lassan egy napja nem ettem és 1,5nap alatt aludtam kemény 3órát itt benn amennyire tudtam. Elvileg végre hagynak inni de már 10perce várom a vizem, de gondolom dolguk van, hallom ahogy szül egy nő, bár már csak a placenta lehet mert hallottam felsírni a kis pöttömjét :-) reggel ideiglenesen a Benjámin mellett döntöttünk de még van pár óra (sajnos a pár hét helyett ennyi jutott :-( ) de az ami a legfontosabb, a kicsi jól van és nekem most semmi más nem számít!
2012. aug. 20. 16:31
 20/24 anonim ***** válasza:

szorítok értetek,kitartás,minden rendben lesz

majd jelentkezz

2012. aug. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!