Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez a magzatvíz? Véres nyák...

Ez a magzatvíz? Véres nyák után már eltelt 5perc de még folyik valami és nem tudom visszatartani? 35hkm

Figyelt kérdés
2012. aug. 20. 04:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Szia! Nagyon valószínű! Remélem már úton vagy a kórházba és minden rendben lesz veletek! Szorítok!

31 hkm

2012. aug. 20. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
3/4 óráig csak az adataimat irogatták de úgy néz ki jön a kicsi :-(
2012. aug. 20. 05:04
 3/24 anonim ***** válasza:

Szoritok, konnyu szulest!!!!!!!!!!

:)

2012. aug. 20. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Köszi szépen de azt sem tudom hirtelen mit érzek, néha a sírás jön rám, épp nst-n vagyok, de még olyan sok idő visszalett volna. Első baba és nagyon félek
2012. aug. 20. 05:36
 5/24 anonim ***** válasza:

Ne félj, rendben lesz minden, már szép fejlett Babád van, maximum picike lesz, de majd megnő idekint!:-) Szorítok nagyon, hogy minden rendben menjen! Írj majd! Puszi!

Újra 31 hkm

2012. aug. 20. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Minden oké lesz nyugi,igaza van az utolsónak.Ő már elég fejlett,max kicsi lesz.Egyébknét barátnőm 36 hétre szült 4200 grammos kicsit,szóval még az sem biztos,hogy nagyon kicsi lesz.Majd írd ,meg,hogy ment a dolog,mi a neve,ilyesmi:)
2012. aug. 20. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy a súlyát sem tudom :-( 30hetesen 1500grammra becsülték. De most sétálgathatok meg ami jólesik. Nem nagyon vannak fájásaim csak a derekam akar beszakadni. Az a baj hogy még a nevéről sem döntöttünk :-( De még van pár órám...
2012. aug. 20. 06:39
 8/24 anonim ***** válasza:

Kisfiú lesz vagy kislány? Ha 30 hetesen volt 1500 gr, akkor most már tuti 2 kg fölött van, de lehet megvan a 2500 gr is, akkor pedig súlya alapján nem is fog koraszülöttnek számítani! Párod ott van veled? Tényleg van még pár órátok eldönteni, név nélkül nem marad úgysem!:-) A fájásokat oxitocinnal is be tudják indítani, de a császár sem a világ vége, nekem is az lesz októberben! Kitartás és írj, ha tudsz!

31 hkm

2012. aug. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Kisfiú lesz ha minden igaz. A barátom mindjárt jön vissza csak elugrott még pár dologért. Most még sétálgathatok. Kb fél órája 5percesek a fájások. Az elöbb kaptam egy nagy adag tüdőérlelőt. És most várakozok........
2012. aug. 20. 07:34
 10/24 anonim ***** válasza:

Na akkor szorítok nagyon, hogy gyorsan és könnyen túl legyél rajta! Ha már 5 percesek, akkor csak beindul a dolog, és nem kell császározni! Addig is kitartás, és írj majd, ha tudsz. Ünnepi baba lesz a tiétek!:-)

31 hkm

2012. aug. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!