Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez normális 13 hetesen?

Ez normális 13 hetesen?

Figyelt kérdés

Első baba,és nem tudom mennyire normális hogy még mindig elég sokszor rosszul vagyok és nyomást-feszítést érzek a méhemnél ha felülök,vagy ha felhúzom a lábam!Arról nem is beszélve hogy még mindig étvágytalan vagyok! :(

Volt már ilyen tapasztalata valakinek,vagy mennyire ijedjek meg?


2012. aug. 19. 22:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is sokat,sokáig rosszul voltam az elején. Néha voltak ilyen nyilalások,de ha te úgy érzed,h sokat fáj,és tartósan,akkor menj el nőgyógyászhoz! Ha van fogadott dokid akkor hívd fel. Az,h évágytalan vagy nem baj,én sem kívántam enni,minden kijött..de muszály. Valamit csak megkivánsz.
2012. aug. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én a 15. hétig voltam rosszul irtózat hányingerrel, a 16. hétig 4 kg-ot fogytam. A hasfájást feszülést meg azóta is érzem szinte mindennap. Magnéziumot ha szedsz az segít, amíg nincsenek erős görcseid vagy vérzésed ne aggódj. Ha rosszabbul lennél akkor beszélj az orvosoddal. Boldog babavárást 20hkm
2012. aug. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!