Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! SOS! Lehet baja a babámnak?

SOS! SOS! Lehet baja a babámnak?

Figyelt kérdés
Számításom szerint betöltött 8 hetes vagyok,a 9.hétben járok.2 napja tudtam meg,h terhes vagyok.A mensim gyakran ki ki marad 1-1 hónapban,ezért nem is gyanakodtam,ezért csináltam ilyen későn tesztet+ hogy már a 2.nak kéne jönnie.A baj a következő:az elmúlt hetekben kb 3-4 naponta megittam 1-4 üveg sört,és az elmúlt pár napban szülinapi buliban is voltam,ahol igencsak fogyott a rövid ital.Azóta nem ittam egy kortyot sem és rá se gyújtottam.És nem is fogok.Ugye még nem késő???Nyugtassatok meg,mert orvoshoz csak kedden tudok menni,hogy tőle meg tudjam kérdezni.
2012. aug. 19. 19:39
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Mintha én lennék:)!De nem merek tesztet csinálni(lehet hülyén hangzik).Félek a csalódástól.De ha csinálok is mindenképp megírom.Köszi a válaszod!
2012. aug. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!