Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! SOS! Lehet baja a babámnak?

SOS! SOS! Lehet baja a babámnak?

Figyelt kérdés
Számításom szerint betöltött 8 hetes vagyok,a 9.hétben járok.2 napja tudtam meg,h terhes vagyok.A mensim gyakran ki ki marad 1-1 hónapban,ezért nem is gyanakodtam,ezért csináltam ilyen későn tesztet+ hogy már a 2.nak kéne jönnie.A baj a következő:az elmúlt hetekben kb 3-4 naponta megittam 1-4 üveg sört,és az elmúlt pár napban szülinapi buliban is voltam,ahol igencsak fogyott a rövid ital.Azóta nem ittam egy kortyot sem és rá se gyújtottam.És nem is fogok.Ugye még nem késő???Nyugtassatok meg,mert orvoshoz csak kedden tudok menni,hogy tőle meg tudjam kérdezni.
2012. aug. 19. 19:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
79%
kedves 1és 7es válaszoló!ti vagytok a szégyenek hogy ilyet irtok!nem azt irta hogy 4l pálinkát megivott hanem egy pár üveg sört!!!nem hogy nyugtatnátok igy is aggódik szegény még ilyeneket irtok neki!!!NEM TUDTA HOGY BABÁT VÁR!!!! Ha tudja biztos nem csinálta volna!!!veletek is előfordulhatott volna!!!!
2012. aug. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
78%

Nyugi, nem lesz baja. Ha baja lett volna tőle, akkor már nem lenne veled.

Én január 3.-án teszteltem pozit... fogalmam sem volt arról hogy terhes lehetek még szilveszterkor. Elszívtam akkor este vagy 2 doboz erős cigit, és elég sokat is ittam. Semmi baj nem lett, ma már 11 hónapos nagyfiú

Ja szerintem sem gáz meginni 4 üveg sört, én nem tudom hol élnek egyesek :D Nyáron simán megiszik az ember ennyit anélkül hogy alkoholista lenne... Nevetséges az 1.-es és a 7-es....

2012. aug. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
72%

A lényeg már kiderült. Nyugi.


Az 1-es egy igazi gonosz pöts.


A 7-es pedig vonuljon zárdába. Nem a lényegre koncentrál, hanem a hülyeségen pedálozik. :)


Éjjeen. :D


Ne figyelj rájuk. Ezek nem tudják, hogy májkrém konzervet enni épp olyan káros, manapság, mint meginni pár üveg sört.


Vigyázz magatokra.

2012. aug. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nyugi nem lesz baja!én együtt feküdtem a kórházban szülés előtt egy negyvenes asszonykával,aki mindenórásan mindennap kijárt egy sörre..;-)egészséges babát szült..
2012. aug. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Snapette ***** válasza:
70%

Elmesélem: nem is olyan régen, két éve pont, árvíz volt nálunk, térdig ért a házban a sz.arlé meg minden, kint meg konkrétan nyakig, úgy jöttem be a házba, hogy szinte úsztam. Megjött a párom is, beittunk energiaitalból és kávéból, és éjfél utánig takarítottunk, mostunk és feltöröltünk, és teljesen készek voltunk a végére, és mivel eredetileg arra volt szánva a délután, hogy tequilázunk egyet (ő sosem ivott azelőtt) hát tequiláztunk, de rendesen. Nem voltunk részegek, de fogyott a pia, és egy hét múlva tudtam meg, hogy terhes vagyok. Attól az egy alkalomtól semmi baja nem lett a babámnak, és kívánni sem lehetne szebbet, mint ő. :)

Nyugalom, semmi baja nem lesz a babának.

2012. aug. 20. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
71%

Kedves kérdező! Ahogy azt már előttem írták, nem lesz baja a picinek! Max amikor kibújik belőled nem felsírni fog, hanem megkérdezi, hogy "hol a söröm?" :D Én pl a tizenikszedik héten volt, hogy egy hétig minden este megittam egy dl bort, mert csak úgy tudtam elaludni, és teljesen egészségesen fejlődik a picim, sőt, még nagyobb is egy héttel a koránál.


Nem értem, miért kell kiborulni azon, hogy valaki 3 naponta megiszik 1-4 üveg sört! Még alapjáraton sem gáz, max sörhasat csinál, de az meg egyéni szoc probléma. Még mindig jobb, mintha eszement módon diétázna, vagy a ló másik felén hullára zabálná magát...

Más részről meg ne ítélj, hogy ne ítéltess...


Boldog babavárást!

2012. aug. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
41%

A 7. vagyok mégegyszer:


Irtam, hogy ennyitöl a babának NEM lesz baja, de azt soknak tartom, hogy egy fiatal nö (de akár férfi is) megiszik egyszerre 4 üveg sört. Ez számomra túlmegy az elfogadható határán. De ettöl nem megyek apácának, én is szivesen megiszok EGY üveg sört, vagy EGY pohár bort, ennél többet viszont nem, mert semmi értelmét nem látom. Ennyi jól esik, többtöl meg csak baja lesz az embernek (aki issza), és idövel ebböl alakul ki az alkoholizmus.

Eddig életemben nem voltam egyszer sem berúgva és nem is érzem szükséget annak, hogy megtegyem. Attól garantáltan nem érezném magam jól viszont alkohol nélkül is tudok szórakozni, néha bulizni is (Azért csak néha, mert már eléggé kinöttem a bulizós korból)

Viszont van négy egészséges gyerekem, akik szintén nem attól érzik jól magukat, ha teletöltödnek alkohollal.

2012. aug. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Volt valami tüneted amiért tesztet csináltál???Mert tulajdonképpen velem is ez van hogy 1-1kimarad most is már másodszor kellene hogy megjöjjön de semmi.Annyi hogy iszonyatosan fáj a mellem.Köszi a válaszod!

2012. aug. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
7-es próbálj meg beletörődni hogy itt a többség nem tartja a kérdezőt alkoholistának, és gondolkozz el azon hogy talán nem volt igazad, ne hajtogasd már el többször a hülyeséget, mert az attól még nem lesz igazad.
2012. aug. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Hát csak azt vettem észre hogy feszülnek a melleim és nem férek bele a melltartóimba.Ezen kívül semmi.Se hányinger se émelygés,szóval tényleg semmi.A férjem mondta,hogy szerinte nőtt a mellem,és kérdezte h nem vagy te terhes?Na ezért csináltam tesztet.Ha csinálsz majd írd meg mi lett.
2012. aug. 21. 14:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!