Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! SOS! Lehet baja a babámnak?

SOS! SOS! Lehet baja a babámnak?

Figyelt kérdés
Számításom szerint betöltött 8 hetes vagyok,a 9.hétben járok.2 napja tudtam meg,h terhes vagyok.A mensim gyakran ki ki marad 1-1 hónapban,ezért nem is gyanakodtam,ezért csináltam ilyen későn tesztet+ hogy már a 2.nak kéne jönnie.A baj a következő:az elmúlt hetekben kb 3-4 naponta megittam 1-4 üveg sört,és az elmúlt pár napban szülinapi buliban is voltam,ahol igencsak fogyott a rövid ital.Azóta nem ittam egy kortyot sem és rá se gyújtottam.És nem is fogok.Ugye még nem késő???Nyugtassatok meg,mert orvoshoz csak kedden tudok menni,hogy tőle meg tudjam kérdezni.
2012. aug. 19. 19:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
22%
3 naponta 1-4 üveg sör? milyen nő vagy te? már ne haragudj, a férfitől is csúnya ez, nemhogy egy nőtől..bocsi anyától.
2012. aug. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Babeli Zurzavar ***** válasza:
85%
:-) pontosan egy eve ugynez volt a helyzet nalunk is,most annyiban valtozott a dolog, hogy most itt ul az olemben az akkori Zigotam es epp kezem nyalogatja amivel irni probalok Neked!:-) ja es jelentem makk egeszseges! na persze ehhez kellett az,hogy azonnal abbahagyjak mindent ami karos:-) ne aggodj!
2012. aug. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Babeli Zurzavar ***** válasza:
88%
"kedves" 1. valaszolo... a kerdezo 2 napja tudja hogy babat var... egyeb gonosz hozzaszolas?
2012. aug. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
63%
Nem lesz semmi baja a babádnak. Csak ma mindennel riogatják a terhes nőket!
2012. aug. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
77%
Szia. Én háromszor voltam már terhes, mindháromszor megjött a menszim egyszer. Tehát nem tudtam hogy terhes vagyok, és én is ugyan így voltam vele mint Te. Dokitól kérdeztem , és azt mondta, ha azonnal abbahagyom, nem lesz baj, de "tegyem magam takarékra" szó szerint. Nem lesz baja, nyugi!!!!
2012. aug. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
80%
nem lesz semmi baja.. én sose iszok, de két három bacardi brezert megittam az elején. a kolléganőm konkrétan hullarészeg volt szilveszterkor, nem tudta, hogy terhes. semmi baja a babának
2012. aug. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
24%
Az elsönek igaza van, függetlenül attól, hogy terhes vagy sem ennyit inni elég szégyen.
2012. aug. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
73%

mi a szégyen ebbe?3-4 naponta 1-4 üveg sör?

menjen zárdába mi,mert manapság az a trendi!

nem hulla részegre itta magát hanem megivott pár üveg sört.

én meg azt mondom egészségedre.

a babádnak szerintem ettől baja nem lesz,bár én nem ittam alkoholt,de dohányoztam mikor megtudtam h terhes vagyok,és a lányomnak semmi baja,bár ez nem

azt jelenti h szívni kell :)

2012. aug. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
82%

1. és 7!!

miért szégyen, ha valaki megiszik néhány sört?

nyár van, meleg van, jól esik ilyenkor!!



kedves kérdező!

szerintem sem lesz baja a babának, ne izgulj. már én is babás voltam, mikor még megittam 1-2 üveg narancsos sört.

sőt az is hallottam, hogy most is lehet inni ritkán ilyet. ezt csak hallottam, nem tudom tényleg lehet e!!!

2012. aug. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
32%
A 7. vagyok: EGY üveg sör rendben van, de 4 azért már igen sok!!!
2012. aug. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!