Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A mindjártmegjön-érzés-hez...

A mindjártmegjön-érzés-hez társulhat olyan hol jobboldalon, hol baloldalon enyhén szurkálós, inkább húzós, feszülős érzés?

Figyelt kérdés

Nekem ez új. Eddig csak olyan volt, mintha meg akarna jönni, olyan zűrös alpoci, de most jött hozzá pár napja ez a feszítős érzés is. Ugye nem kell aggódnom? Nem szúr annyira, mint peteéréskor, annál sokkal tompább, inkább húzódik!

7 hetes kismami


2008. máj. 10. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is volt ilyesmi,sőt még néha most is előfordul (19 hetesen) de a dokim nekem azt mondta hogy ez normális.De azért említsd majd meg a dokidnak te is!

Boldog babavárást!:)

2008. máj. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez normális.Nekem is volt ilyen.Mindig más tünetek jönnek.Amíg nem görcsölsz vagy vérzel,addig szerintem nem kell izgulni.Itt-ott mindig szúrni fog vagy húzódni.:)
2008. máj. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi nektek! Megnyugodtam! És tényleg itt-ott, - középen, jobbon, balon... Mindig meglep valahol :-)
2008. máj. 11. 18:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!