Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amióta terhes vagyok, nem...

Amióta terhes vagyok, nem ittam egyszer sem alkoholt. Vörösbort tényleg lehet inni? 13hkm

Figyelt kérdés
Régebben néha ittam (1 hónapban egyszer) bort. Semmi másféle alkoholt nem. A bor tényleg nem árt a babának terhesen? Ihatnék egy kicsit csak egyszer szerintetek? Olyan sokszor kívánom de félek. Csak 1-2 pohárnyira gondoltam.

2012. aug. 15. 21:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Pont ez az hogy senki nem él steril körülmények közt, alkohol nélkül is ér minket kismamákat elég káros dolog, nem kell még fokozni. De én tényleg nem vitát akarok kelteni, akinek jól esik igya, én pl amúgy sem ittam szinte soha. Czeizel sem azt mondta hogy óriási baj van belőle ha kis mennyiséget fogyaszt a kismama, de mondta hogy heti egy kis pohár is kimutatható, és a gyermek felnőtt korban nagyobb eséllyel lesz iszákos.
2012. aug. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!