Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kávét szabad inni terhes nőnek?

Kávét szabad inni terhes nőnek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha eddig is kávéztál akkor miért ne.

Én mindkét terhességem alatt (most 27 hetes vagyok),napi 1-2 kávét megittam/iszom.

A védőnő szerint is 1-2 még belefér,sőt nekem az elején (1 trimeszter)még ő ajánlotta,mert nagyon fájt a fejem.

Szóval nyugodtan ihatsz!

2011. febr. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:) köszi a választ!!
2011. febr. 2. 12:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Második babámat várom, elsőnél is ittam napi kétszer fél kávét, most is iszom, 26 hetes vagyok. Reggel is iszom egy felet, meg délben is, kiegészítem koffeinmentessel, így egésznek tűnik. :) Ihatod nyugodtan, de korábban is ittad.
2011. febr. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24 hetes vagyok,minden reggel iszok vagy egy tejeskávét vagy egy hosszúkávét.Nyugodtan fogyaszthatod,kivéve ha magas a vérnyomásod,akkor értelemszerűen nem szabad,de ha kissé alacsony,még jót is tesz.
2011. febr. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyon alacsony, rendszerint szédelgek... Ezért is kezdtem el anno kávézni, ami egy kicsit javított a szédülésemen... :)
2011. febr. 2. 12:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Mértékkel és nem méregerőset, persze, hogy szabad. Én is szoktam, de én inkább tejeskávét, mert azt jobban szeretem. Kapucsínót szoktam inni, ha kávézóba ülünk be. :)
2011. febr. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor persze szabad,de csak 1-2-őt egy nap,és lehetőleg ne presszót,bár azt mondják azt is lehet,de az még nem terhesen is kiütött,pedig nekem is alacsony a vérnyomásom.
2011. febr. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!