Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes terhes vagyok. Lehet...

27 hetes terhes vagyok. Lehet neo citrant inni, ha kicsit érzem a megfázás jeleit?

Figyelt kérdés
2009. dec. 9. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne innen várd a választ, most inkább menj el a legkisebb megfázással is orvoshoz. Ne játsz most ezzel. Igyál kammilla teát, de holnap reggel irány az orvos. Jobbulást! 32 km
2009. dec. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
NeoCitránt nem szabad terhesen.
2009. dec. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A Neocitranban Paracetamol lázcsillapító van. Amíg em vagy lázas, addig ilyet ne igyál. Inkább teázz, egyél mézet, fokhagymát, pihenj sokat, feküdj ágyba.


Ha lázas vagy, akkor hatékony lázcsillapítás kell: lázcsillapító, hideg vizes borogatás vagy langyos zuhany/fürdő formájában. A láz nagyon veszélyes a kismamákra.


De terhesen én nem házi praktikákkal és öngyógyítással kezelném magamat. Amint láz van, azonnal orvoshoz kell menni!


22h km

2009. dec. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
menj orvoshoz!én is most mászok ki belőle,torkom fájt és orrom folyt,kicsit köhögtem.Mikor felhívtam az orvost azt mondta azonnal menjek be,főleg ha nem oltattam.Menj orvoshoz!!!!!
2009. dec. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

oscillococcinumot egyél, de mindenképpen menj el az orvoshoz, hogy meghallgasson. Ha lázad van, mehet az algopiryn, a rubophen, panadol, de csak mértékkel, így kiegészítésül használhatsz vizesruházást is. Torokfájásra a tantum verde, illetve sinupret-et lehet enni, meg vannak egyéb, homeopátiás bogyók is, ha nem kell még az antibiotikum.

Jobbulást és vigyázzatok magatokra!

(30 hetes mami)

2009. dec. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!