Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lejott a ver eredmenyem. Az...

Lejott a ver eredmenyem. Az baj ha keves a vercukor szintem?

Figyelt kérdés
Tudom,h mas terhesseg alatt cukros lesz,de en meg az also hatart sem erem el.Igaz az edesseg mostanaban nem is esett jol,ugyhogy melloztem,viszont gyumit eszek....
2008. máj. 10. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:

A terhességi cukrot a 26. héten állapítják meg terhelés során. Ez nem hasonlítható a sima vérvételhez, és az abból kimutatott cukorhoz.

Szerintem nem gond, ha alatta van, hisz éhgyomorra mentél vérvételre, ez még nem jelent semmi komolyat.

A dokiddal beszéld meg azért az eredényedet:-)

2008. máj. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is alacsony a cukrom,és nem tesznek vele semmi.Nagyjából olyan,mint az alacsony vérnyomás,kellemetlen,de inkább mint magas legyen.Amit tehetsz ellene,hogy mindig eszel rendesen,és akárhova mész van nálad 1-2 darab keksz,gyümi,vagy valami szendvics,ha éppen rosszul lennél.A gyümölcsben is van cukor...hosszú lenne ezt most elmagyarázni.

2008. máj. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is alacsonyabb lett a terheléses vércukor szintem,mint a normál érték alsó határa. A vérnyomásom is a béka hátsója alatt van 2 szinttel. Se a doki, se a védőnő nem mondott rá semmit. Mindig legyen nálad szőlőcukor, csoki, keksz és innivaló. Ezek nálam már olyan tartozékok amikor elindulok valahová, mint a bérletem. 34 hetes kismama
2008. máj. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszi a gyors valaszokat!

Tegnap nagyon felmergeltem magam,olyan hulye volt a noci!Megmondta,h keves a vercukrom,verszegenysegem nincs,majd beirta a pappiromra h a vernyomasom 110/80!Meg sem merte!2 kaveval volt eddig 110/80-as vernyomasom!En azt hittem ezekel az adatokkal nagyon kenyesen es PONTOSAN bannak:(

2008. máj. 10. 11:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!