Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 kerekű babakocsi jó választá...

3 kerekű babakocsi jó választás lenne?

Figyelt kérdés
Akinek van ilyen elmondaná a véleményét róla?Néztünk egy olyat hogy van hozzá mózes hordozó sportrész táska stb..Azt olvastam hogy csak "egyfelé lehet tolni" szóval hogy a kart nem lehet átmozgatni.Ez igaz? Téli Baba lesz.Köszönöm elöre is!
2012. aug. 15. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem 3 kerekű van, a kart valóban nem lehet átforgatni, fura is lenne, ha elöl lenne 2 kerék, hátul meg 1, ez baromság.

Olyan 3 kerekű kocsik vannak, ahol megveszed a vázat, és hozzá plusz mózest, ülőrészt és hordozót, és azokat rakosgatod. Így tud veled szemben is a baba, úgy hogy a kocsi karja nem mozdul.

2012. aug. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem tartom jó választásnak. Nekem is téli babám lett és nekem is 3 kerekűm volt, amíg a mózes kosaras megoldással tologáltam elvoltunk, de aztán jött az ülős korszak, egyszerűen utálta azt a baba kocsit, valahogy nekem se volt olyan kényelmes. Aztán bátyámtól kaptunk egy négy kerekűt azt első pillanattól fogva imádta, lehet forgatni a kart is. Így ha bármelyik oldalról süt a nap megfordíthatod. Sokkal praktikusabbnak tartom a 4 kerekűt.
2012. aug. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk ABC design rodeo háromkerekú babakocsink van, és imádjuk, az első kereke vázról fixálható, bolygósítható és nagyon-nagyon könnyű vele bárhol közlekedni, a helyi boltba simán bemegyek vele, míg a 4kerekes babakocsisok kint hagyják a bolt előtt a kocsit, mert nem tudnak vele forogni bent a boltban. Nagy a mózese, nem növi ki hamar, a nagy kerekek a rossz útviszonyoknál sokkal jobbak, mint a kicsik. Vettem hozzá kb 1500 Ft-ért egy napernyőt és így a nappal sincs problémánk.
2012. aug. 16. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem ha nagyobb lesz a babád és mozgékony akkor könnyen borulós fajtának tűnik... inkább 4 kerekű keskeny típust válassz, amire több mindent rá lehet pakolni.

nekem pl ilyen van, és azóta már több ismim vett a köv. gyerekhez én egyszerűen imádom, de biztos van ennél jobb is..

[link]

2012. aug. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. aug. 18. 14:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!