Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik ez a babakocsi,...

Nagyon tetszik ez a babakocsi, de nem tudom jó választás lenne-e?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik a Pierre Cardin PS646TS

Jó választás lenne megvenni? Sok negatívumot hallok a márkával kapcsolatban, de nekem nagyon tetszik. Amúgy voltunk nyaralni és rengeteg p.c. babakocsit láttunk, szóval akkor mégse olyan rossz?


2009. aug. 8. 21:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Linkeld már be légyszike, meg a színt is hogy milyet szeretnél
2009. aug. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
2009. aug. 8. 21:09
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

szia,köszik a linket. Jól néz ki valóban a kocsi. sok pierre babakocsit látok én is. ugyan véleményt nem tudok róla, nekem abc design volt, és most is ezt vettem.

33 hkm

2009. aug. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

[link]


ezt találtam róla.


ezek szerint jó választás,én csak annyi személyes véleményt fűznék hozzá,hogy nem tenném a pár hetes babómat bele az autós hordozóba,annak ellenére,hogy tudom,sokan teszik - pláne nem sétánál (a kocsiban utazás egészen más,ott fontos). Nem kényelmes,nem tud nyújtózkodni,már pedig a picik rettenető sokat nyújtózkodnak :)

ha a babakocsi ülése 180 fokban dönthető,akkor az nagyon jó,mert abba teheted a bébit.

amin még érdemes elgondolkoznod:

mekkorára csukható össze és milyen nehéz. - ez akkor fontos,ha szoktatok járni kirándulni - befér-e rendesen a kocsiba,elbírod-e, könnyű-e összecsukni.

ja,és hát nálunk nagyon bevállt: a két irányból tolhatóság! baromi jó úgy sétálni,hogy teljes egészében látod a babád és ami fontos: ő is téged!. Mi az első fél évben nem is közlekedtünk másképp.

2009. aug. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló: az abc design babakocsival meg voltál elégedve? (Bocs hogy itt kérdezem.)
2009. aug. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az volt az első gondolatom, hogy jó, jól néz ki, csak éppen nem újszülöttnek való... Éppen amiatt, hogy egy újszülöttnek teljesen vízszintes fekvőfelület kell, mert elég sokat van a baba a kocsiban. Séta közben, akár otthon erkélyen/kertben ha elalszik jókat durmolnak. Nekik még nagyon fontos, hogy teljesen vízszintes legyen. Nekem P.C. babakocsim van ( [link] tulajdonképpen meg vagyok vele elégedve, bár már volt szervizben, mert kiesett a kereke 1 hónap használat után. :( 6 hós kortól viszont tökéletes az általad választott kocsi.
2009. aug. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat...a babakocsi súlya hordózóval együtt kb: 12 kg...A hordózó 13 kg-ig használható. Egy kézzel lapra csukható. Engem külsőleg fogott meg, meg a színe. Nagyon tetszik. Amúgy a másik ami tetszik, de annyira nem vonz, meg nincs hozzá hordózó. Linkelek:

[link]

De ez annyira nem vonz mint a másik.

2009. aug. 8. 21:27
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk ugyan ilyen van,nem volt vele semmi gond.Nem hiszem hogy kényelmetlen lenne a hordoka,mert azt jelezné a baba.
2009. aug. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Nekem is Pierre Cardin PS692es babakocsim van.

Szerintem aszerint vegyél babakocsit, hogy mire szeretnéd használni, hol laksz, milyenek az útviszonyok, kell -e cipelned emeletre fel, mekkora a kocsid csomagtere, mit vársze el egy babakocsitól.

Én aszerint vettem, hogy jó legyen 0-2 évig, legyen hozzá hordozó, amit rá lehet patintani a váztra, legyen nagy és jól pakolható "csomagtere", könnyen forogjon az első kereke, a mózese stabil és kivehető legyen ( ne puhafalú), stb...

Írtam magamnak egy listát és addig nézegettem aneten még találtam 3 olyat amit meg is tudtam fizetni, aztán kerestem egy bababoltot, ahol meg is néztem őket. Végül megrendeltem anetről ami tetszett és jó volt, mert így sporoltam.

Ja és fontos, hogy legyen elérhető szervize MO-n.

Az enyém is volt már javítatni, de 5 perc alatt cserélték amit kellett és tökéletes azóta. Én nagyon szeretem.

2009. aug. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekünk nem pierre C babakocsink van, de hasonló travel system. Saját tapasztalatból irom, hogy nekünk azért nem vált be, - szeptember közepén szültem - mert amikor már nagyon be kellett öltöztetni a picit, nem fért bele a pléddel együtt. Ráadásul egy irányba tolható, és ha fúj a szél, nem tudod megfordítani. A barátnőmtől kaptunk méklykocsit, aminek nagy kerekei vannak, mózeskosaras, tányleg jó téli babáknak, én nagyon szerettem. Viszont tavasszal már jó volt az, mait mi vettünk.

Ez az én személyes tapasztalatom.

2009. aug. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!