Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha az anya nem taplalkozik...

Ha az anya nem taplalkozik megfeleloen mert semmi nem megy le a torkan az elso trimeszterben, a babanak art?

Figyelt kérdés
szedem az elevitet, K, C vitamint, Magneb6ot, de etel nem megy le a torkomon, illetve csak olyan leves amiben nincs hus, masodikbol is esetleg a koret, ezen kivul joghurtot es gyumolcsot tudok enni, ezeket sem nagy mennyisegben. hust mar joideje nem ettem, azt hiszem miota terhes vagyok (10 hetes) lehet gond? amugy sem vagyok egy nagyetku, csak 47 kg vagyok 164 cm.hez, ennyi vagyok mar egy eve. (van egy 2 eves kislanyom, amikor vele voltam terhes ugy emlekszem nem volt ilyen merteku etelundorom. hanytam eleget, de csak reggel, nem sok ideig es enni tudtam)

2012. aug. 13. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Minden rendben lesz, nem árt, ha nem eszel olyat, amit nem kívánsz. (én sem ettem húst., és nagyon sok ismerősöm nem evett semmit, végig, és minden oké.) Üdvözlet!
2012. aug. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
madlow! Volt már egyy kérdésed és leírtad,h 9 órában dolgozol, vérezgetsz. Figyelj, valószínű külföldön élsz, h dolgoznod KELL így is egy 2 éves mellett, de az étkezésedre legalább figyelj! Félre ne érts!! Nem azt írom, h napi adag rántotthús stb. mert tudom miről írsz, konkrétan olyan sz.rul voltam én is mindkettőnél, h ...de ha kis édes keksz mindig legyen nálad...Nem is a baba miatt kell aggódni, ő meg kap mindent, de h te pl. rosszul leszel, leesik a vérnyomásod...Szóval figyelj oda magadra!!:)
2012. aug. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen, sok kulonbozo kerdest tettem mar fel, folyton az jar a fejemben miert vagyok ilyen gyenge, hisz regen a nok sok gyereket szultek, megse volt ennyi problemajuk. minden foglalkoztat, az hogy olyan helyen dolgozom ahol nincs tiltva a cigarettazas, az hogy most verezni kezdtem es nem kaphatok szabadsagot, az hogy nincs etvagyam, elozo terhessegemnel nem volt ennyi gond, az akkori munkaltatom siman megertette ha gond volt, titkarno voltam, megis ha kellett nelkulozott. most mashol elunk, nem nagyon akadt munkalehetoseg, amit lehetett elvallaltam, de nagyon hamar terhes lettem. van idom es itt olvasgatok, probalom atveszelni ezt a par honapot, bar lehet hogy felmondok es nem fog erdekelni a penz. most inditottunk egy kisebb vallalkozast a ferjemmel, ha beindul en biztos nem fogom itt kinozni magam. de most el vagyok keseredve...
2012. aug. 13. 19:45
 4/7 anonim ***** válasza:

Én szerencsére most kezdtem el a második trimeszterünket,de ugyan ez volt nálam is!

Nekem se ment le semmi,néha még a levesből is csak nagyon kevés,de a baba miatt próbáltam enni.Sokszor lett az a vége hogy 1-2 óra elteltével kijött,de próbálkoztam vele!

Amúgy a babának nem lesz semmi baja,ha valamit azért küldesz neki! :)

Légy türelemmel és túl leszel ezen az időszakon te is!


Boldog babavárást!

2012. aug. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az első 3 hónapban mindent, de szó szerint mindent kihánytam. Este vettem be a terhesvitamint. A 3. hó végén mintha elvágták volna, onnantól tudtam enni. Fogytam jó sokat. Egészséges babám született 3800 g-al.
2012. aug. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyél terhesvitamint és nem lesz semmi baj! Én kb. 2 hónapig pirítóson éltem, mindentől rosszul voltam, állandóan hánytam, stb., de szerencsére 3-4 hónap után ez elmúlt! A babámnak pedig semmi baja, makk egészséges lett! Ha eddig is 47 kiló voltál, és nem mostanában fogytál le így, ne aggódj a súlyod miatt se!
2012. aug. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én mind a 2 gyerekkel az első trimesztert szinte végig a kórházban töltöttem hányás miatt, 13-14 kilót fogytam is, nemhogy a kaja nem ment le, de semmilyen vitamin se! Túlhordtam, 60 centis és 4 kiló feletti gyerekeket szültem, makk egészségesek!

Ha nagyon szarul vagy akkor kórház és kapsz infúziót, az napokra helyre rak.

2012. aug. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!