Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetesen nem kellene menem...

10 hetesen nem kellene menem tarkóredö szürésre?

Figyelt kérdés
Az újságban olvastam hogy ijenkor kellene mennem! Meg még egy kérdés az elsö terhességem tavaj volt és elvetéltem és a védönönél voltam a héten és kérdezte hogy a doki nem vett veszélyeztetetnek? MIért nem vett anak most nekem kéne neki mondani?
2008. máj. 9. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia tarko redő mérés 12 hetesen van
2008. máj. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocs akkor mérés!!
2008. máj. 9. 18:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a tarkóredő szűrés 12 hetesen van. A második kérdésedre annyit tudok mondani, hogy kérdezz rá a dokinál, hogy az előző vetélésed okot ad-e arra, hogy veszélyeztetett terhesnek nyilvánítson, ha nem, miért nem. Ha úgy érzed, nem foglalkozik a kérdéssel, keress másik orvost!
2008. máj. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tarkóredő vizsgálat a 12. héten van. Ez tuti. 10. héten még nem. Ha már volt vetélésed, akkor elvileg veszélyeztettnek kéne venni Téged. Komolyan kell ezt szerintem venni. Az orvosod tudja, hogy volt?? Ha nem, akkor mondd neki mielőbb, ha meg tudja, és mégsem vesz táppénzre, hááát, vagy keress másikat, vagy nem is tudom ... én nem bíznék így már benne annyira .... bár én elég alapos vagyok és körültekintő, szóval én nem riziókóznék, félteném annál jobban a 2. picimet.

Sok egészséget Nektek!

2008. máj. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
12hetesen
2008. máj. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De azt monta hoy 13 hetesen menjek vissza.
2008. máj. 9. 18:27
 7/8 anonim ***** válasza:
12 hetesen van nyakiredő mérés.Sajna +- 1 hét eltérés lehet.Amúgy mindenképp kell mondani a dokinak, hogy volt vetélésed.
2008. máj. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vetélés volt vagy missed ab? mert nem mindegy! Missed ab. esetén nem leszel veszélyeztetett!
2008. máj. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!