Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki van márciusra kiírva?

Ki van márciusra kiírva?

Figyelt kérdés

Mit érzel?

Nő már a pocid?

Mesélj!

Mikor voltál és mikor mész uh-ra?



2012. aug. 10. 14:15
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

én március 16-ra vagyok ki írva.ma vagyok 9 hetes.

én is fel vagyok puffadva,de sok felesleg maradt rajtam az előző terhességemről,igy még annyira nem látszik a poci.néha emiatt aggódom is,hogy hol ki van domborodva hol nem,nehogy baj legyen.

2012. aug. 11. 09:19
 12/14 anonim válasza:
en is eppen ma vagyok 9 hetes. csak nekem az elso baba.
2012. aug. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

szia! én még nem vagyok kiírva, de szerény számításaim szerint március 28-án lesz a nagy nap! :) ma vagyok 7 hetes és 3 napos a mensi szerint, egy hete voltam dokinál és még másfél hét múlva megyek újra. szívhangunk még nem volt, remélem legközelebb lesz! nagyon várom!!! poci van alapból is, épp ezért még nem látszik semmi. néha görcsölgetek, meg émelygek, de a magne b6 segít. terhesvitamint nem szedek, csak folsavat, meg van calcium pezsgőtabletta, de nem igazán bírom meginni...

most volt 3 reggel, amikor nagyon halványan rózsaszíneztem, de megnyugtattak, meg ma már csak halovány barna volt. arra fogom, hogy ha nem lennék terhes most jönne meg...

kedves kérdező! írj te is, mi van veled!

2012. aug. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
sziasztok! en februar 28ra vagyok kiirva. aug 10en kellett volna vizsgalatra mennem, de 9en reggel arra ebredtem hogy verzek, gyorsan korhaz es beutaltak 3 napra.nem mult el, nagyon lenn van a mehlepeny, azt mondta a doki emiatt. kienegedtek es sajnos dolgoznom kell, nem pihenhetek, egy 2 eves kislanyom is van. gyakran emelygek, neha a hasam is gorcsol, de a baba jol van. minden jot nektek es boldogabb babavarast mint ami nekem jutott! (nagyon boldog vagyok hogy ujra babazhatom majd de nagyon nagyon felek es nem hagy nyugodni ez a verzes es az hogy munkaba kenyszerulok)
2012. aug. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!