Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik hogy a 11. héten...

Létezik hogy a 11. héten érzem a babám mozgását?

Figyelt kérdés
3 éve már voltam terhes, (igaz, az ikrekkel volt) de ezt az érzést akkor 15-16 hetesen éreztem,és még nem is tudtam hogy ez a mozgás "előjele". Nem a konkrét rugkapálást érzem, hanem azt a kis rebegést, ami tutti nem bélmozgás.
2012. aug. 9. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Kizárt.Annyira pici még,hogy fizikailag lehetetlenség.Én a 3.-at várom,de eszembe se jutott,hogy 11-12 hetesen érezhetem(mondjuk mindkét dokim/dokinőm,aki szintén 3 gyerekes anyuka kizárta a lehetőségét)33hkm
2012. aug. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
létezik. én is éreztem.
2012. aug. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a 13. hétben vagyok és most kezdtem érezni a babát...szerintem már te is érezheted (:
2012. aug. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha kizárt,akkor én is képzelődök:)én érzem!
2012. aug. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ez akkora hülyeség, hogy megmondják, hogy nem érezheted.. mert tudják helyetted, hogy mit érzel és mit nem. nem vagyunk egyformák. én az elsőt is nagyon hamar éreztem, igaz 40 kilóval lettem terhes
2012. aug. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
NEM KIZÁRT! megtörténhet!
2012. aug. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén, én is képtelenségnek tartom még, ezért is kérdeztem rá, de tegnap volt először egy pici ideig, ma pedig délután a kanapén mikor pihentem, tutti hogy nem a beleim szórakoztak. Mivel voltam már terhes ismerős az érzés, csak annyira hihetetlen hogy már most, alig 11 hetesen.:)
2012. aug. 9. 18:11
 8/8 anonim ***** válasza:
szia!nekem 3dik babámal pl 12hetes lettem volna 2nap mulva és akkor éreztem szoval igen ez már lehet ö:-)
2012. aug. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!