Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mit tanácsoltok?

Ti mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Jövőhét keddre várom a Kisfiamat,és ha nem szülök meg addig,kedden reggel jelentkeznem kell magzatvízvizsgálatra.Ha már ott leszek kedden,és az idő is lejár,szerintetek maradjak és mondjam hogy én ma meg szeretném szülni?Vagy hülyeség lenne?Már annyira várom,hogy eszméletlen.De ha így jön,tudom jobban fog fájni,de nem akarok utána minden nap járkálgatni,meg már a karomban szeretném tartani a Kisfiamat.Mi a tapasztalat nálatok?Kíváncsi vagyok,ti hogy gondoljátok ezt a kérdést?

Előre is köszönöm!


2012. aug. 9. 08:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen nem nagyon van, hogy te közlöd meg szeretnéd szülni. :) Jön a baba amikor úgy gondolja vagy amikor a dokik elég érettnek találják a méhszájadat az indításhoz. Ezt sajnos nem szokták figyelembe venni, hogy az ember lánya már túl akar lenni rajta és magához szeretné ölelni a csöppséget. Az első babámat 10 nap túlhordással indították. Most töltöm a másodikkal a 39. hetet és még könnyen lehet, hogy simán bent marad ő is két hétig. A többedik babánál, ha van fogadott orvosod és a tested is készen áll a szülésre akkor lehet esetleg megbeszélni, hogy melyik nap jó neked, mikor tudod a nagyobbakat felügyeletre bízni.
2012. aug. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én hiszek az asztrológiában és amikor kérte a doki h mondjak napot a programozott császárra,napokig problémáztam rajta h nem akarom én eldönteni a szülinapját,a csillagjegyét az aszcendensét,mert mi van ha beleavatkozok valamibe aminek másképp kellett volna történnie.Szerencsére 2héttel korábban beindult magától és ő döntötte el.Lehet h butaságnak tűnnek számodra a fentiek,de én ezt is figyelembe vettem.Én nem sürgetném a szülést.
2012. aug. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugyanígy gondolkodtam mint te, én jövőhét szerdára vagyok kiírva és berendelve a dokihoz :o)ugyanígy, csak kislányom lesz. A fiam 10 nappal előbb jött, ezért már nekem ez is fura, hogy 39 hetesen még semmi jel nincs arra, hogy jönne a kiscsaj. Olyan gondolataim vannak, hogy mi van, ha tényleg nem akar kijönni és a 42. héten indítani kell, meg ilyenek.

Ugyanakkor én is hiszem azt, hogy oka van annak, amikor ő szeretne jönni (mint az előző válaszoló), ezért muszáj türelmesnek lennem. Kitartás és bízz a fiadban! :o)

Könnyű szülést kívánok!

2012. aug. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

egyrészt nem így működik, első szülésnél nem indítják csak úgy be, még ha fizetsz nem is keveset a dokinak, akkor sem.


Másrészt a baba érdekei marhára nem ezt szolgálják.

Ha mondjuk csak úgy beindítják több kockázati tényező van, lassú, elhúzódó szülés, amely alatt akár oxigénhiányos állapot is felléphet a babánál, másrészt ezekből az indítgatásokból gyakran császár a vége....


Ne légy önző, nőlj fel.

2012. aug. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!