Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4D előtt mit tanácsoltok?...

4D előtt mit tanácsoltok? Szeretnék ficánkolos, szép videót és képeket. Miket egyek vagy csináljak, hogy az UH-ra aktív legyen a baba és végre a nemét is meglássuk? 26hkm

Figyelt kérdés
2012. máj. 19. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Csoki,kávé.Nekem bejön :D De biztos van olyan étel,amitől már most is észrevetted,hogy élénkebben mocorog.Valakinek az eper jön be.Kísérletezz :D

23hkm

2012. máj. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Kerria ***** válasza:
100%

Én 2 órával előtte ittam egy kávét, majd előtte 1 órával ettem csokikat, és ilyenkor mindig mozgolódott.


Később mikor már NST-re jártam, akkor csak simán előtte 10 perccel elkezdtem szőlőcukrot enni, és ez is hatott :)


Boldog babavárást, könnyű szülést!

2012. máj. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azt mondta az UH-s, hogy éhesen menjek, mert akkor mocorognak inkább.

De szerintem ez NEM IGAZ!!! (Aranyosan aludt végig)

Azt vettem észre, hogy egy kellemes nem eltelítő étkezés után fél órával aktívkodik.

Óramű pontossággal.

Ledolgozza a vércukromat :)

2012. máj. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én babám borzasztó lusta, nekem is voltak aggályaim hogy mi lesz ha nem mozog, stb. Ittam kávét mielőtt elindultunk és ugyan bekészítettem a táskámba egy csokit amit elfelejtettem megenni, de így is nagyon pörgött. Ha fekszel az asztalon és nem mozog, köhögj egy nagyobbat, nekem ezt javasolta a szonográfus, meg egyszer a dokim is amikor megnézte a nemét. Ez a tuti módszer ami mindig beválik! :-)
2012. máj. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
én hiába ettem csokit, hiába ittam capuccinót, sőt az UH-s még a felvétel közben is megtornáztatott, az én drágám aludt jóízűen, mind a két alkalommal...babája válogatja :)
2012. máj. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne akard, hogy ficánkoljon. Az én babám elég hiperaktív volt a hasamban (most itt "kint" is az), és pont emiatt nem lehetett róla normális videót csinálni. Egy pillanatra se állt le, mire a doki befogott volna egy képet róla, már odébb mászott, vagy elfordult. Szegény egy órát szerencsétlenkedett, hogy legalább egy normális képet csináljon az arcáról, de nem sikerült :)
2012. máj. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is ittam kávét amúgy nem, de semmi nem segített. Köhögtem, tornáztam, beszéltem hozzá, de semmire nem reagált. Szerencsére azért pár képet mégis sikerült nagy nehezen csinálni.
2012. máj. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Talán nem is a mozgás a lényeg,hanem belássuk a lába közé. :)

27 hetes leszek és még nem tudjuk a nemét.

2012. máj. 20. 17:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!