Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért vizsgál meg minden...

Miért vizsgál meg minden alkalommal a nőgyógyász? (hüvelyi úton? )

Figyelt kérdés
2008. máj. 8. 21:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem igazán érthető a kérdésed.Hüvelyi úton csak 12 hetes korig vizsgál.Addig meg nem is kell sokszor menni,csak ha baj van.Én örülnék ha mindíg megvizsgálna.
2008. máj. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Engem azert vizsgal meg, h megnezze a mehszajat.

21 hetes kismami

2008. máj. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Én az első válaszoló válaszát nem értem.

Nem csak 12 hetes korig vizsgálnak hüvelyi úton.

Egyébként meg azért,hogy megállapítsa a méhszáj állapotát,nem nyílik-e,illetve nem rövidül-e a méhnyak.

A baba elhelyezkedését,a méh méretét is nézi ilyenkor.

Szóval sokmindent meg tud így állapítani.

Persze kellemetlen,de ezzel jár a nőgyógyászati vizsgálat.

2008. máj. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok.Én hüvelyi ultrahangra gondoltam
2008. máj. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem hüvelyi uh-ra gondolok,hanem minden alkalommal kézzel vizsgál meg.Sokan mondták hogy ez nem normális hogy kéthetente igy vizsgál ......Azt mondták ne engedjem mindig....de hát ő az orvos....ő tudja......Azért megyek 2 hetente mert táppénzen vagyok!!!
2008. máj. 8. 22:15
 6/18 anonim ***** válasza:
Szia szerintem sem jó ha mindig vizsgál az orvosod.Engem 8 hetessen vizsgált meg utóljára,és azóta vagy UH csinál,vagy csak annyit kérdez hogyan érzem magam.Mondta ha valami baj van akkor azt énis érzem,addig felesleges megvizsgálni.Én most a második babámat várom.üdv 35 hetes kismama
2008. máj. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Engem 3-szor vizsgált idáig.33 hetes vagyok.A terhesgondozóban egyszer másik doki volt,Ő mindenkit meg akart vizsgálni.Szerinte legalább havonta kell.A védőnők háborogtak is,hogy Ők biztos nem engednék,mert nem jó.Azt mondták mondjam azt,hogy 2 hete nézett a dokim és jövő héten megyek hozzá újra.Így nem vizsgált meg.
2008. máj. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Az en dokim minden honapban megnezi a mehszaj allapotat, nem nyilik-e stb. Elotte mindig megkerdi, nezheti-e.

Engem nem zavar, jo hallani, h minden redben.

2008. máj. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Szia

Engem is a havi kontroll vizsgalaton kezzel nezi meg a mehszaj allapotat,nekem egyaltalan nem faj,sot meg nem is kellemetlen,nagyon ovatosan csinalja,eddig meg soha nem ereztem.

23 hetes kismama

2008. máj. 9. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nincs szükség a gyakori vizsgálatokra, ez csak némelyik doki heppje, de nincs semmi megalapozott indok rá. Az én dokim nem csinált hüvelyi vizsgálatot még a 12. hétig se (uh-t se, mert a hasival is jól látszott minden) csak a 28. héten nézett meg először, hogy milyen a méhszájam. Innentől kezdve állítólag megnézi mindig a méhszáj állapotát, de legközelebb a 32. héten kell mennem, ha nincs semmi panaszom. Ha van, akkor persze előbb.
2008. máj. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!