Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor készítettétek el teljese...

Mikor készítettétek el teljesen a kiságyat? Lepedő, baldachin, forgóka stb?

Figyelt kérdés
Holnap betöltöm a 39. hetet, csinálhatom már véglegesre szerintetek?
2012. aug. 8. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egészen nyugodtan. Én jóval előbb megcsináltam már...nem bírtam ki. Most már akármikor mehetsz szülni,jobb ha már mindent elkészítesz! :)) Feltehetetlen, örömteljes szülést, jó egészséget kívánok!!!!
2012. aug. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem csinálhatod nyugodtan.

Én 36 hetes vagyok, most mostam ki, a héten vasalok, 2 hét múlva meg berakok mindent az ágyba.Illetve úgy teszem addig a szekrénybe, hogyha előbb jönne a baba, akkor apja is könnyen megtalálja és akkor ő teszi be.

2012. aug. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

megágyazni akkor mikor haza jöttem

baldachin nem szeretem nem is volt

forgok akkor még nem volt azt később vettem neki


de ha te akarod akkor nyugodtan

annyi h az ágyneműt érdemes letakarni egy pléddel mert hát porosodik és ki tudja mikor csenget a pici h hahó jövök már :-))

2012. aug. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Claritasa-val értek egyet (ugye jól írom?;)) én 36. héten csináltam meg az elsővel, és letakartam egy nagy lepedővel az egész kiságyat, hogy ne porosodjon (a tatyót is összerámoltam, és persze mindig kivettem belőle valamit mert kellett, aztán mikor menni kellett, fél órát keringtem a lakásban folydogáló magzatvízzel, hogy mi hiányzik. Persze apa minden nap hordta befelé, ami itthon maradt :))

A kisebbel, aki 35. héten elindult, meg is ijedtem, hogy nem csináltam még meg (de hát a nagyobbtól nem nagyon tudtam), szerencsére még pociban maradt két hétre, azalatt sikerült összehozni:))

2012. aug. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, én ilyenkor már szültem. :) Vagyis pont 39 hetesen. 35 hetesen már összeállítottam a kiságyat, teljesen berendeztem, majd az egészet letakartam egy pléddel, hogy ne porosodjon.
2012. aug. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!