Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor készítettétek el?

Mikor készítettétek el?

Figyelt kérdés
Egy olyan "hülye" kérdésem lenne csak hozzátok, hogy ti mikor készítettétek el a kiságyat.Az a helyzet, hogy vettem egy gyönyörű komplett babaágynemű garnitúrát, baldachinnal és annyira be vagyok már zsongva, hogy elkészítsem a kiságyat, de a férjem folyton azt mondja, hogy még ne mert korai.mikor érdemes már kész lennie az ágyikónak?(32 hetes km)
2010. aug. 5. 10:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

mosd ki rakd össze..

és takard le egy lepedővel úgy nem porosodik be.


nyugodtan készitheted össze mert később még nagyobb csúcsosabb pocakod lesz egyáltalán nem fogsz odaférni.


Ügyes legyél biztosan nagyon szép...

2010. aug. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szia!Én a 36.héten csináltam meg,mert be voltam zsongva én is!Következő héten megszültem!:)))Üdv:5 hetes baba anyukája
2010. aug. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
köszönöm neked:-)
2010. aug. 5. 11:05
 4/14 A kérdező kommentje:
Nektek:-)
2010. aug. 5. 11:05
 5/14 anonim ***** válasza:

nekünk már a 26.héten kész volt, ba volt rakva a szobánkba és gyönyörködtünk benne. :)

én azt mondom babona ide vagy oda . egy baba nem attól fog elmenni hogy egy fa kiságy áll a szobában!

Rakjátok össze, készítsd el és örülj :)


2 kisfiú anyuja

2010. aug. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én a 35. héten rendeltem meg, a 37.en érkezett meg, de akkor már 2 napja megszületett a lányom :D
2010. aug. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nálunk a 20. hét óta készen van a babaszoba. Beletettem az ágyneműt is, és úgy gyönyörködtünk benne hetekig. Most, hogy közeledik az idő, kimostam, zacskóba tettem, és majd mire hazajövünk, Anyukám frissen vasalja ki.

Nem hiszek az ostoba babonákban, és lásd, nálunk sem történt baj.

37 hetes kismama

2010. aug. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
33.hetes vagyok,némi felújítás után,ha mindent rendbe teszünk következnek a baba dolgai,szerintem a jövö7 végére meglesz.
2010. aug. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Mintha Én írtam volna ki ezt a kérdést !:))

Én is 32 hetes vagyok,most jött meg a gyönyörű kiságyunk és rendeltem Én is nagyon szép ágyneműt+baldachint.

Pont azon agyaltam,hogy már alig várom,hogy gyönyörködjünk benne.:)

Hétvégén festünk,párom összerakja a kiságyat ,Én addig kimosom a cuccost és összeállítom.

Nekem még egy komódot kéne vadásznom,mert a ruhácskákat csak akkor mosom+vasalom,ha meglessz.

2010. aug. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi nektek,még egy kicsit várok azt hiszem egy-két hetet, aztán elkészítem és letakarom egy pléddel.Mindenkinek sok egészséget kívánok a leendő és a már megszületett babákhoz.
2010. aug. 5. 14:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!