Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak kifordítva vasaljátok a...

Csak kifordítva vasaljátok a ruhákat vagy "kívül" is átvasaljátok őket?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért, nekem olyan érzésem van hogy kívül is ki kell vasalnom mert az úgy egységes. Vannak kicsit beteges dolgaim, de ha nem feltétlenül kell kívül is átvasalni akkor nem tenném mert nagyon fárasztó. :(


Még egy kérdés: Meddig vasaltátok a babátoknak a ruháit, pelusait, stb?


2012. aug. 8. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:
1 éves korig mindent vasaltam, de csak kívül. Belül nem.
2012. aug. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
fél éves koráig
2012. aug. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én magunknak is mindent vasalok,így neki is,másfél éves.Amúgy én csak kívül vasalom...
2012. aug. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Vagyis csak a külsejét vasaljátok a ruhácskáknak? Én pont a belsejét szoktam, vagyis kifordítva.
2012. aug. 8. 13:12
 5/7 anonim ***** válasza:
igen,nem szoktam kifordítani,de amúgy sztem teljesen mindegy,és elég az egyik oldalt vasalni.
2012. aug. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak kívülről vasalom elől-hátul gőzölve és még mindig (20 hós).
2012. aug. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is csak kívülről vasalom, azokat vasalom belülről, amelyik mintás. 2 éves múlt a kislányom, még vasalok.
2012. aug. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!