Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ártok a babának, ha 14hetesen...

Ártok a babának, ha 14hetesen még hason alszom?

Figyelt kérdés
2012. aug. 8. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Dehogyis. :) Addig alszol hason, amíg jól esik. De örültem volna, hogy ha 14 hetesen még én is tudtam volna hason aludni. Nekem lassan már sehogy se jó, pedig még "csak" 27 hetes vagyok.
2012. aug. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a 25. héten is még félig hason alaudtam, úgy volt kényelmes. Most meg alig várom, hogy végre megint hason alhassak. 39 hkm
2012. aug. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem ártasz vele neki. Ha neki nem jó, azt érzed majd... Úgy alszol, ahogy neked jó. Én is imádtam hason aludni, most 26+1 vagyok, és én ilyen félhason, féloldalasan szoktam aludni... Háton is már egyre rosszabb...
2012. aug. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
de örültem volna ha annyi idősen még hason tudtam volna aludni :) ameddig kényelmes addig alhatsz úgy, nem nyomod még szét a babát! ha már nagyobb lesz a pocakod akkor már nem lesz úgy kényelmes
2012. aug. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
24 hetes vagyok,és már nekem sem jó sehogy sem.Túl nagy a hasam,ha már egy kicsit is félhason fekszek,és nyomja a párna a hasamat amivel kitámasztom magam akkor elkezd rugdosni hogy neki nem jó,pedig nekem olyan jó lenne.Így olyan rosszul alszok állandóan.Mondjuk 14 hetesen még nem érzed ha neki nem jó,de szerintem még félhason nyugodtan aludjál,majd később meg szólni fog ha kényelmetlen,és akkor Neked is minden az lesz.:S
2012. aug. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat:)Reméltem,hogy nem ártok neki,mert nekem még úgy kényelmes aludni egyelöre:)Boldog baba várást mindenkinek?
2012. aug. 8. 13:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!