Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes vagyok tehát ha jók...

28 hetes vagyok tehát ha jók az infomációim akkor 7 hónapos mire kell ilyenkor jobban odafigyelni?

Figyelt kérdés
Étkezéskor, alváskor, fürdéskor, stb...?
2008. máj. 8. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Én mindent úgy csináltam...és csinálok most is ah a szervezetem szeretné.Tehát,ha azt érzem,hogy jó lenne fürödni,akkor engedek egy kád vizet és belehemperedem.(Mostmár azért ki is súrolom előtte,mert 38 hetes vagyok,de a 36. hétig nem foglalkoztam ilyennel.)Alváskor,ah neked kényelmes..Nekem az vált ,be,hogy egy takarót összegyűrök,és be a lában közé,kicsi a pocim alá,és a csöcske a kispárnára.

Étkezéskor mondják,hogy nem jó,ha lefekvés előtt eszel.Legalább várj két órát.Nekem ezzel sem volt gond.

Igaz nem tartozom a nagyátlag kismamák közé,hiszen tegnap még doloztam,és most a héten éreztem először,hogy elég volt ebből,és mostmár szülni kellene.Amúgy a növekvő pocin kívűl fel sem tűnt,hogy baba van.Nah jó,a csirkepörit nem szereti a gyomrom...


Egy szó mint száz,azt tudom javasolni,hogy kezdj el kényelmesedni,és azt tedd,amiről érzed,hogy jól esik,és csak addig amíg jó.Ha úgy érzed,hogy elég,akkor hagyd ne csináld.Nekem ez vált be:)

2008. máj. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia. Semmi extra, csinálj mindent úgy mint eddig. Ha rendben vannak az eredményeid semmin nem kell változtatni. Az alvás lehet kényelmetlenebb ahogy nő a pocakod. Ilyenkor már nehéz kényelmes pózt találni, próbálj kevesebbet a hátadon aludni, mert akkor már a méhednek babástól a súlya, hogy elnyomhat egy eret, ami az alsó végtagokat látja el.

További boldog babavárást.

Üdv, 30 hetes kismamai

2008. máj. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az előttem szólókkal!:)A szervezeted jelzi mi a jó,mit igényel.Csak erre figyelj!Viszont ha fáradtnak érzed magad,vagy spontán pihennél,akkor mindenképp pihenj.Ne akarj többet csinálni,mint ami jól esik.Én azt tettem ennyi idősem (gondoltam meg bírom csinálni,nem baj ha fáradt vagyok,nem kényeskedek)és kinyílt a méhszájam.1 hét fekvés lett belőle.:( Jelezte a szervezetem,hogy hagyjam abba és feküdjek le,csak én nem hallgattam rá.Kellett volna.
2008. máj. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!