Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetesen 3 napja szoulásom...

8 hetesen 3 napja szoulásom van és puffadok . Lenne valami ellenszer? A kamillatea nem jött be.

Figyelt kérdés
2008. máj. 8. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hat igen ez nagy gond. Nekem soha nem volt ilyen bajom, de amiota terhes lettem en is sokat szenvedtem emiatt.Azt mondjak, hogy sok rostot kell enni meg sok vizet inni, amit en amugy is tettem, de megis nehez volt a szekleteles. Ugyanitt olvastam, hogy sok kismaminak az Activia segitett, amit valahol en olyan reklamszovegnek ereztem, de hidd el kibrobaltam es bejott. Minden nap meg kell enni egy Aktiviat, en a natur valtozatat reszesitem elonyben, nem azt az agyoncukrozott gyumolcsoset. Ha tul savanyunak tunik tgyel bele egy kanal lekvart.Hidd el segit, 2 nap mulva teljesen normalis szekleted lessz. Azon kivul mozogj minnel tobbet.

Boldog babavarast!


19 hetes kismami

2008. máj. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az öszibarackbefött és a Tamarin lekvár jött be!!!A lekvárt gyógynövényboltban tudod megvenni...Este ettem az egyikböl és nekem másnap reggel már volt székletem!A beföttek amúgy is nagyon egészségesek ilyenkor.A puffadásra Espumisan gyöngyöt/gyógyszertár/szedek.Nagyon jó!!Gratulálok neked!! Vigyázz magatokra!!!
2008. máj. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem a meleg kakaó és a paradicsomlé vált be.

30 hetes kismami

2008. máj. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jó volt a körte lé,de a 100%-osat ittam.
2008. máj. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm sok jó válasz , apránként kipróbálom és az egyik csak bejön . Télleg köszönöm és ti is vigyázzatok magatokra!
2008. máj. 8. 18:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Én reggel megeszek egy banánt,majd iszok rá egy gyenge kávét rögtön.Egy óra múlva már sikerem van tőle.A kettő együtt érdekesen hat a belekre.:)
2008. máj. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem az jött be, hogy betöltöttem a 12. hetet.:) Komolyan, a puffadást, mintha elvágták volna, tény, hogy szorulásom nem volt.
2008. máj. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!