Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Árt a babának az én passzív...

Árt a babának az én passzív dohányzás? '

Figyelt kérdés
12 hetes km vagyok. A szüleimmel élünk és sajnos a lakásban 3-4 cigiznek. Bár külön szobában vagyunk a párommal és van levegőtisztító készülékünk mégis félek hogy árt a babának a passzív dohányzáson...

2012. aug. 6. 12:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Reméljük gyorsan talál majd új munkát, és később, ha lehetőségetek lesz, próbáljatok meg elköltözni. Most még hagyján, mert valamennyi "mérget" megszűr a méhlepény is, meg a készülék is, meg el tudod kerülni őket, de ha meglesz a baba, akkor kénytelenek lesztek bezárkózni a szobátokba, hogy a pici ne szagolja a füstöt.

Az is igaz, hogy kinn is fog találkozni káros dologgal, na de azért más az, mikor még épp csak kifejlődnek a szervei, és készülnek az életre, és már akkor is éri, meg aztán kinn is.

2012. aug. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Az egy dolog,hogy fejlődésben van...De millió nő bagózza végig a terhességét,mégsincs baja a gyerekének.Jó,nem támogatom ezt,de ha nekik is egészséges a gyerekük,meg sok iszákosnak,akkor még a passziv dohányzás a legkisebb gond.De egyébként lehet,ha megszületik majd nem fognak cigizni már a gyerek közelében,mert valószínűleg úgy vannak vele,hogy most védve van.Ami igaz is...Mellettem is dohányoztak nagyszüleim is,mégsincs semmi bajom.És én nem dohányoztam soha,pedig ezt láttam.Nem hiszem,hogy a betegségek a passziv/rendes dohányzással lennének elsősorban összefüggésben.Unokatesóm asztmával született,ki se nőtte és ő egészséges körülmények között volt végig.Apám kint dohányzott végig,mig nevelőanyám öcsémet várta és ő 3héttel előbb született,több hónapot kórházban is volt,mert nem birta a tejcukrot meg stb.És nevelőanyám jó kajákat evett,nem szívta a füstöt és mégis...
2012. aug. 10. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Utolsó: tipikus paraszti eszed van. :D Nem sok!
2012. aug. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%

Azért,mert én nem üldözöm a bagósokat annak ellenére,hogy sose próbáltam a cigit,attól még nem vagyok hülye...Tudod a mai egészségtelen kaják többet ártanak a gyereknek.Mert régen is füstöltek a gyerek mellett,de rendes kaját kaptak.Most meg a sok vitamin,meg a ki tudja milyen zöldség/gyümölcs/hús/tejtermék van a piacon,ami szerintem fele annyira se egészséges,mint hogy a kismama egy dohánymentes,füstszűrös szobában beszív esetleg egy kis füstöt.Mert ez a kismama is gondolom kiteszi a lábát a házból,ahol már kapásból ki tudja mennyi dohányzó mellett megy el és mennyi szmogot sziv,mig beér a munkahelyére,odaér a védőnőhöz,a boltba,az uh-ra.

Nem?Kicsit logikusan végig kéne gondolni a bunkó beszólásokat is.Én ezt tettem,tessék.Persze,hogy jobb kerülni a füstöt,hisz alapból nem egészséges,de hogy az ember otthon szívja még a legkevesebbet belőle 4dohányzó emberrel is,az tuti.

2012. aug. 11. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!