Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hízás kérdés? Mennyire számíth...

Hízás kérdés? Mennyire számíthatok meg ezután? 20 hkm

Figyelt kérdés
20 hetes kismami vagyok. 162 cm, 55 kg-ról indultam, most vagyok 56,8. Vagyis durván 2 kg-t hiztam. Aki ilyen ütemben hízott, az mennyit szedett fel a végére? Ez jónak számít amúgy? Tornaztam terhességem elott is napi szinten és most is tornazom naponta, kétnaponta a rubint Réka kismama tornára.

2012. aug. 4. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Szia! Gratula h ilyen ügyes vagy :). 1.8 kg az nagyon kevés büszke lehetsz magadra! Szerintem ha majdnem végig tudod csinálnia tornát és nem lesz akadálya h tornázz akkor nem sokat hízol lehet h csak 6-7 kg vagy még annyi sem! irigyellek :)
2012. aug. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 20 hetes koromig 5 kg-t híztam összesen,a végére pedig 25 lett a plussz.Én is irigyellek,de még most jön a java! :)
2012. aug. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok, köszönöm a kedves válaszokat! Ment a zöld kezecske :))

Igazából nem koplalok, eszem amit megkivanok, persze próbálom kihagyni az édességet, cukorkát, csokit, de nem kinzom magam :))

Kiváncsi vagyok mennyi jön fel a végére, remelem ezután sem sok:)

Majd beszámolok Nektek!:)

2012. aug. 4. 22:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, itt az Én példám.


31 hetes vagyok és 2 kilóval kevesebb mint a terhesség elött. És nem sportolok! Az evésemre figyelek oda, de mindent megeszek amit kívánok!



31hkm

2012. aug. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
20 hetes vagyok én is, mínusz 5 kilónál járok, de már visszaszedtem 2 kilót ahhoz képest amit az elején leadtam, így maradt az 5 kiló. én nem tornázok, ebben a melegben arra se sok erőm van hogy felkeljek :S
2012. aug. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!