Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mire számíthatok, mennyi idő...

Mire számíthatok, mennyi idő múlva jön ki a fogacska, ezután lesz még nyűgösebb esetleg?

Figyelt kérdés
Üvegpohárból ivott ma a kisfiam (6,5hó) és határozottan kocogott a fogacskája. Az ujjammal nem nagyon érzem, hogy lenne ott valami. Szerencsére nem volt különösebben nyűgös.
2010. jan. 15. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia

Én lányom 9 hónapos 6 foga van már és 2 útba,az biztos,hogy nagyon szerencsések vagyunk mert még semmi gondot nem okoztak a fogak. Az alsó fogak gyorsan jöttek,észre vettem egy pici csíkot az ínyén 2 nap múlva már kint volt a hegye,a fölső fogaknál jól bedagadt az ínye ,lehetett látni egy picit a fogacskát,de legalább 1,5 hét volt mire a hegye kijött.

2010. jan. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hali, az én fiam 4 hónapos, alul felül fel van püffedve az inye, mondják ki jöhet akár ma, akár 4 is egyszerre, de tarthat még honpokig is ez az állapot. A lányomnak 5 honaposan bujt ki az elsö fogacskája, szinte fájdalommentesen. Csak sok nyállal és az ökölnek a szájba tömködésével járt.
2010. jan. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nagyon változó minden fognál más és más
2010. jan. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hát az éjszakánk nem volt valami szuper, óránkét ébredt kb. 20 percre. Adtam neki viborcult nem nagyon használt. Reggel már határozottan érzetem az ujjammal is a kis fogacskákat. Hát ez van... (jó lenne már aluszkálni egy nagyot :D )
2010. jan. 16. 12:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!